Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már régóta keresgéltem a...

Már régóta keresgéltem a neten olyan útvonaltervezőt, ami tud olyat, hogy csak egy kört teszek és visszaszállok ugyan arra a kifutópályára, de egyik sem engedte. Tudtok ilyen oldalt? Ha igen mi a neve?

Figyelt kérdés

Az FSX-et használom, azon belül a PMDG 737-est.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 27. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A hiba forrása, hogy "A" repülőtérről "A" repülőtérre nem vezet út, hiszen ott vagy.


Két féle megoldás van.


1.

Beírod az FMC-be ugyan azt a repteret, kiválasztasz hozzá egy indulási (SID) és egy érkezési eljárást (STAR) és a kettő között csinálsz amit akarsz, akár össze is kötheted és így mentél egy kört.


2. Megtervezed magadnak az útvonalat, ehhez már kell valamilyen útvonaltervező, viszont fontos, hogy ne azzal terveztesd meg, hanem te válaszd ki az útvonalpontokat.


Például:

LHBP BADOV LITKU KEKED GEMTO NARKA KEZAL LHBP

Ez így néz ki:

[link]


Ez egy útvonal pontokból összerakott út É-NY Magyarország körül (a DCT azt lejenti, hogy nincs légi folyosó köztük, de ez mindegy, hiszen már évek óta amúgy sincsenek az ország felett). FSC9 programmal nézegettem az útvonalpontokat, amit meg látsz az a [link] oldalról kivágott kép, ahova beillesztettem.


Fontos megjegyezni, hogy a legújabb adatbázis fel legyen telepítve a PMDG-hez (jelen esetben legalább AIRAC 2002) hiszen a "KEZAL" az egy teljesen új belépőpont Budapesthez. Ha nem tudod frissíteni, az útvonalat is régebbi adatbázissal kell létrehozni.


Remélem tudtam segíteni.

2020. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. márc. 5. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!