Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha régi Swifttel kellene...

Ha régi Swifttel kellene kivinned 2 embert plusz csomó csomagot 3 út közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Szóval mikor máskor, mint amikor az egyterűm festik akkor kéne kivinni a nagynénit meg még 1 ember a Balatonra (nem a település, a tó) szóval az biztos, hogy kényelmetlen, lesz mert nem vagyunk kis darabok, én csak 130 kiló vagyok, többi kettő hölgy, tehát nem tudom hány kiló/fö (nem illik tudni).


3 alternatíva van.


1. jó út fél távig, majd dimbes-dombos lesz kátyúkkal.


2. rossz út, tele falvakkal dimbes -dombos ,de gyér forgalmú út.


3. autóút fél távig majd fél táv a jó kis 7-es főút. Az autó út 2x2 sávos, de le kell gyűrni 4 emelkedőt.



Melyiken mennétek?


Tudom, régen a Fekete tengerig mentek 4-en kispolszkival.


2020. ápr. 21. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, honnan mennél, hátha vna más alternatíva. Autópálya, vagy hasonló minőségű úton mennék, lehető legkevesebb falvakon át útvonallal.
2020. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Megmondom őszintén, a legótvarabb, legkátyúsabb, elhagyatott utat választanám. Szigorúan feketére fújt, mad max style swiftben, nyári hőségbenm, feltekert ablakkal, sós heringet majszolgatva,de klíma nélkül. Szigorúan beöltözve bundába,fejembe húzva valami nagy suba. A rádióban csak a lapátold a kabátod c. szám ismétlődne,és 5 perceként megállnék 10 percre kotkodálni.


Hidd el, csak ílyen módon lehet abszolválni az átalad felvázolt utatzást! Én szóltam.

2020. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zebulon66 ***** válasza:

3. Választanám

Az első igénybe veszi az autót is az utasokat is.

A második szintén rossz út plussz a sok település olyan mint a harmadik úton az emelkedő.

2020. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is választani kell, amikor nyaralni megyünk a haverokkal, autópálya vagy falvakon keresztül. Mindig az utóbbit választjuk, volt, hogy 5 70+ kilós csávó utazott egy régi Swifttel 2 órán keresztül hatalmas dombokon. Én is mindig az alig forgalmas utakat választom, ott lehet lassan is menni, ennek a kocsinak az jó, meg sokkal nyugisabb, bármikor meg lehet állni az út szélén, stb.
2020. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pár éve a családdal Horvátországban Krk szigetre mentünk nyaralni az 1.0 régi Swift-el.Soha többet nem vállalkoznék rá. Tökmindegy merre mész, csak ne autópályán menjél. A régi 7 - es út tökéletes.
2020. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszer menjetek csak csepőke utakon hosszú távra bármilyen autóval, soha többet nem fogtok arra menni.
2020. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túlgondolod. Amúgy a lehető legjobb úton kell menni, a mellékutakon nagyon szar hátulülni.
2020. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen a legbiztonságosabb útvonalat választanám, az pedig az autóút. Azért egy 80-90-es tempót csak tud tartani az a vén csataló, a külső sávban annál nem kell több, mert annyival legelésznek ott a kamionosok is.
2020. ápr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha nekem kéne hátul utazni egy swiftbeb, a harmadik opciót kérném a sofőrtől. Egyszer utaztam swiftben hátul. Minden pici kavicsot, a legkisebb útegyenetlenséget is éreztem. Borzasztó utazási élmény volt. Pedig nem luxusautóból ültem át,hanem egy 17 éves pözsó kombiból. Swift csak végszükség esetén és rövid távra. Hátul MINDENT IS lehet érezni. Szóval az utasaid érdekében a minél jobb minőségű utat javaslom.
2020. ápr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 ajtós régi swifttel 4-en mentünk nyaralni 4 biciklivel Bp-ről a Zemplénbe, 1 heti cuccal. Úgyhogy nem értem a kérdést :D
2020. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!