Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan és hol lehet fekvőrendő...

Hogyan és hol lehet fekvőrendőrt igényelni?

Figyelt kérdés

Az utca végén lakunk, azon túl van egy kaviccsal leszórt erdei szakasz, annak a végén van egy kisebb lakópark. Akik ott laknak, olyan sebességgel jönnek át ezen a poros kavicsos szakaszon, hogy naponta kell autót mosni, mert minden por a garázsba meg a házra száll, és nem csak mi vagyunk így ezzel, hanem a fél utca.

Hogyan lehetne fekvőrendőrt igényelni a ház elé, hogy lelassítsuk a száguldozókat? Önkormányzat, rendőrség?



2020. máj. 7. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Az út fenntartójától. Ami nagy valószínűséggel az önkormányzat.

De ne az autómosásra hivatkozz, hanem a balesetveszélyre.

2020. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel kb semmit nem fognak csinálni.
2020. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra hivatkoznék, kit érdekel, hogy mosni kell a kocsim:D
2020. máj. 7. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem a balesetveszélynek is csak akkor tekintenék ha lenne ott valami forgalmas hely pl egy posta vagy kisbolt stb, anélkül szinte lehetetlen véghezvinni.
2020. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Először az önkormányzathoz menjél .
2020. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Felénk elég sokat kipakoltak polgári kezdeményezésre. Kivétel nélkül olyanokat, amik a kivitelük miatt indokolatlanok. 50-nel nyugodtan lehetne haladni egyenes úton, de mivel egyesek száguldozni szoktak, ezért 200 m-enként kiraktak olyanokat, amiken csak 5-tel lehet átmenni. Nem is nagyon láttam még olyan kivitelűt, ami csak a gyorshajtást tenné lehetetlenné, általában a fő feladatuk a normális emberek bosszantása.
2020. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keverj ki betont, azt terítsed szét. Én is ezt tettem, igaz, itt az önkori pont leszarja.
2020. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Bár egy terepjárós úgyse lassítana, gondolom nálad is ők okozzák a galibát.
2020. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a vicc, hogy nem, egyik se terepjárós. 10-20-30 milliós szedánokkal járkálnak nap mint nap fel-alá, a kocsit nem kímélve. Olyan kráterek vannak, ők meg döngetnek át rajtuk 50-70-nel..
2020. aug. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!