Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor fogják már végre megrend...

Mikor fogják már végre megrendszabályozni a pofátlan bringásokat?

Figyelt kérdés

Állat módjára életveszélyesen közlekedik az összes! Miért kell megvárni amíg ez lesz belőle????


[link]



Azonnal közelező KRESZ és gyakorlati vizsgát a kerékpárosoknak, kerékpáros jogsit és rendszámot rájuk az azonosíthatóság érdekében!



Elég ezekből az anarchistákból!!


2020. jún. 26. 19:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ebből is látszik, hogy mekkora ellenérzést vált ki az emberekből ez a fajta viselkedés amit a bringások képviselnek.


Nem csoda, hogy az ország 90% a gyűlöli őket.

2020. jún. 27. 09:28
 12/19 anonim ***** válasza:

10-ből 9 autós nem ad elsőbbséget a zebránál. 10-ből 9 autós nem tart 1.5 méter távolsagot bringások előzésénél. 10-ből 9 nem tartja a megfelelő követési távolságot. 10-ből 5 beláthatatlan helyeken előz és nem ismeri az indexet.


És még sorolhatnám. A legtöbb ember bármely járművel van, tesz a szabályokra és pofátlanul közlekedik. Az hogy te kiemeled a bringásokat, azt jelenti, csak a te beteg frusztrációsra utal.


Tegnap például előttem beláthatatlan helyen előzött egy autós, és csak azért nem lett baleset, mert a szemközti padlófék, plusz lehuzódott a fűre, akit előztek, az meg keskeny kis autó volt. És most kivételesen megjárta a mások életét veszélyeztető, felelőtlen véglény, mert mögülem villogóval utána ment egy rendőr, és lekapcsolta. Remélem elveszik a jogsiját. De 100-ból 99 esetben megússzák az ilyenek.

2020. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 ezzel csak annyi a baj, hogy nem igaz.
2020. jún. 28. 13:24
 14/19 anonim ***** válasza:

#12: ez most hogy jön ide. Autósok közt is sok a barom, akit örökre el kéne tiltani, vagy lecsukni azért amit művel.

De ettől még a bicikliseket is meg kéne rendszabályozni, mert 10-ből 8 átmegy a piroson. Szoktam számolni, amíg bicajjal állok a lámpánál.

2020. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13:

Ebből konkrétan melyik nem igaz? Szerinted pl. zebrán hányan adják meg az elsőbbséget?


14:

Úgy jön ide, hogy amíg 10-ből 8-9 közlekedési módtól függetlenül szabálytalankodik, addig teljesen értelmetlen ezek közül kiemelkedni egyet. Ráadásul az autóval szabálytalankodó sokkal nagyobb veszélyt jelent más közlekedőkre. Lásd pl. az eset, amit tegnapelőtt láttam. Jay és ez simán szándékos is volt, mert mikor átment a szemközti sávban előzni, már látszott, hogy csak a szemközti durva fékezése és lehúzódása mellett lehetséges a manőver, még visszamehetett volna, de nem ment vissza. Hasonló helyzetben bringával csak a saját életével játszott volna.

2020. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14: feljelentetted a barmot? van fedélzeti kamerád?

Nekem van, és feljelenteném az ilyet.

De még mindig nem értem, ez az eset hogy jön a piroson áthajtó meg zebrán gyalogosok közé hajtó biciklisek védelmére.

Azokat miért nem büntetnéd?

Ha valaki 7 cm késsel szúr az gyerekcsíny, ha 8 cm késsel az már emberölés?

2020. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el, nem kellett feljelentenem, mert kivételesen lekapcsolta a rendőr.


Én büntetnék minden szabálytalankodót, de nem emelem ki, hogy bringások, főleg mert az autósok között is arányaiban ugyanannyi a szabálytalan, csak utóbbiak nagyobb veszélyt jelentenek más közlekedőkre.

2020. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"utóbbiak nagyobb veszélyt jelentenek más közlekedőkre"

Igen, pont ezért kell hozzá külön jogosítvány.

2020. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszitek, hogy a magyar bringások őrültek, akkor nézzétek meg ezt a videót:


[link]

2020. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!