Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor fogják már végre megrend...

Mikor fogják már végre megrendszabályozni a pofátlan bringásokat?

Figyelt kérdés

Állat módjára életveszélyesen közlekedik az összes! Miért kell megvárni amíg ez lesz belőle????


[link]



Azonnal közelező KRESZ és gyakorlati vizsgát a kerékpárosoknak, kerékpáros jogsit és rendszámot rájuk az azonosíthatóság érdekében!



Elég ezekből az anarchistákból!!


2020. jún. 26. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Mikor fogják már végre megrendszabályozni a pofátlan autósokat?


Állat módjára életveszélyesen közlekedik az összes! Miért kell megvárni amíg ez lesz belőle????


https://www.youtube.com/watch?v=KlekPYtIFOU


Azonnal kötelező évenkénti kresz vizsgát, tachográfot a személyautósoknak és tiltsuk ki a lakott területről őket.


Elég ezekből az anarchistákból!!

2020. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na csak nem te vagy a videón?
2020. jún. 26. 20:28
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem, egy idióta barom van a videón.

Csak az érvelésed hibájára akartam rámutatni. Attól, hogy egy idióta kerékpáron ülve balesetet okoz még nem ok arra, hogy felesleges szabályokkal lehetetlenítsd el a kerékpározást.

2020. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
10-ből 9 simán átmegy a piroson. 10-ből 9 bringás idióta barom, hogy a te szabaiddal éljek.
2020. jún. 26. 20:47
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

10-ből 9 autós nem tart biztonságos oldaltávot és követési távolságot biciklis előzésénél.

10-ből 9 autós potenciális gyilkos.

2020. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 tudod te is jól, hogy ez nem igaz. 🙂
2020. jún. 26. 21:15
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Annyi igazság van benne, mint a te állításodban.
2020. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, rohadtul túlzó és általánosító a kérdésed , ráadásul a közlekedők bármely csoportjában találni idióta, agresszív, közveszélyes figurákat.


Szerdán autót vezettem, erre egy bringás futár leugrat a járdáról a Stáhly utcában, pont elém. Rá két percre félrekaptam a kormányt, mert egy furgonos nem igazán adta meg a jobbkezet nekem a Bródy Sándor utcában. Utána gyalogos sétált át ruganyos léptekkel át előttem, holott piros volt neki rég a Blahán, aztán az Arénánál lámpàtól indulva teljes sebességgel vágódott közém és a szomszéd sávból induló közé egy motoros. És még ugyanaznap délután kerültek ki engem elölről, nagy gázzal, miközben gyalog haladtam át a zebrán. Ez így egy nap krónikája. Tényleg csak és kizárólag a bringásokkal van baj?

2020. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Bicajosként nap mint lap látom ezt pesten. Kuurvára rájuk szállhatnának már a rendőrök, mert engem is zavar.

Mikor kocsival voltam, már 4x volt, hogy csak az én lélekjelenlétemen múlt hogy nem ütöm.el a piroson áthajtó biciklist.

Biciklivel pedig iszonyat zavaró, hogy állok a lámpánál, és elkacsázik mellettem át a piroson, aztán meg nem tudok tőle haladni, mert az első nagyobb kereszteződésben utolérem.

2020. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 Mindig is tudtam, hogy különleges vagyok :)


Egyébként én csak azt nem értem, hogy minek kell ugyanazt a kérdést kiírni más megfogalmazással minden nap. Elhiszem, hogy te még nem írtad ki kérdező, de ha kicsit visszaolvasol akkor tegnap /tegnapelőtt is megszületett egy ehhez hasonló kérdés. Válaszként pedig úgyis ugyanazokat kapod.

2020. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!