Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdek fèlni Budapesttől, jól...

Kezdek fèlni Budapesttől, jól teszem?

Figyelt kérdés

Nagyvárosban èltem eddig, nem tartozom a vidèkiek,falusiak közè.


De tudom,hogy Pesten annak fogok számítani.

Budapestre fogok költözni,ès eddig abban bíztam,nem kell majd tömegközlekedés. Hiszen biciklivel úgy gondolom el lehet jutni bárhová.

Tèlen nyáron csak biciklivel kozlekedem. A hideg sem tart vissza,mivel felöltözöm rendesen. A buszra várakozók jobban fáznak ilyenkor,mint èn aki mozogok ès nem egy helyben állok. Csak akkor teszem le a biciklit,ha fagyos az út vagy nagyon esik az eső



Azt tapasztalom egyenlőre csak az interneten,hogy Budapesten gyűlölik ès lenèzik a kerèkpárosokat. Pár hónap múlva költözök oda,de nagyon csalódott vagyok.

Egyszerűen nem èrtem,mièrt fáj az autóban ülő el,ha rajta kívül más nem az autóban ül. Nincs bennük empátia, nem gondolják vègig, hogyha mindenki autóban ülne,akkor lenne csak nagy baj.

Miért nem tudják elfogadni,hogy nem csak ők lèteznek?



2020. júl. 2. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10 éve bicajjal járok munkába pesten.

Tele van a város gyökerekkel, ide hordja össze a szemetet a szél. Autóban bicajon, gyalogosan is.

Majd megszokod.

Eddig 2 ütközésem volt kocsival, szerencsére mindig időben reagáltam (nem kaptam meg az elsőbbséget) így még csak el sem estem.

Néhany gyalogos és.biciklis "kontakt" is volt már. 6 éves korom óta sokat biciklizek, egy a lényeg, jogy mindig neked kell figyelni mások helyett is.

2020. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ösztönösen közlekedj úgy hogy aki az úton van,mindenki célba érjen .Nem mindenhol megy szabályosan ,de nem az a lényeg.
2020. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!