Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közúton közlekedők! Kik...

Közúton közlekedők! Kik idegesítenek benneteket leginkább az utakon?

Figyelt kérdés

Autósok, motorosok, biciklisek, gyalogosok egyaránt! Mi az, ami miatt kitértek a hitetekből? Hogyan reagáltok?

Példák:

- előttetek irányjelzőt nem használó, notórius sávváltogató

- totyorgó, városnéző, másra tekintettel nem levő

- fekete bmw/audi nagy kopasz állattal

stb...


2010. aug. 2. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Általában az első és utolsó kategóriád ugyanaz :)


Engem általában az idegesít ha főúton 95el megyek és a seggemben jönnek, az ilyeneknek kívánok én szép csekkeket ...


Totyorgókat meg kulturáltan leelőzöm :)

2010. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-Én a totyogó f'szokat utálom,akik 30km/h-val feltartják a forgalmat

-Ha valaki nem képes időben elindulni

-Taxisokat,rendőrököt nem igazán szeretem(Én tudom miért nem)

-Valaki beelőz ,majd lelassít


Tulajdonképpen ennyi,a gyorshajtókkal együtt érzek,tudom milyen száguldozni,de én a sok trafi miatt nem merek,de jóóóó:D

Szabálytalankodók se zavarnak.

2010. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak az autóval "totyorgók", ha bármi mást csinálnak az nem idegesít. Ja meg a gyalogosok, akiknek nem elég a járda, és a biciklisek akik az út közepén mennek, rosszabb esetbe ketten egymás mellett...
2010. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

-Kezdő jogosítványos robogós

-Májerkedő hülyegyerekek

-a tötyögök, de attól agyf*szt kapok

-a seggbetúrók

-akik nem tudják eldönteni hogy most merre is kéne menni és indexelnek mindenfelé

-ittas vezetők


azokkal a szabálytalankodókkal nincs bajom akik tudnak normálisan vezetni, és nem életveszélyesen teszik.

2010. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha kocsival vagyok akkor a

-biciklisek mert lassúak és az úton mennek (sajnos ott kell menniük)

-traktorok és egyéb lassú járművek mert még lakott területen kívül is nagyon lassan mennek de ezek nem is tudnak gyorsan menni

-kamionok mert pofátlanok és valamikor ezek is lassúak

-autóbuszok mert nagyon lassan mennek lakott területen kívül


Ha motorral megyek akkor a

- pofátlan autósok akik le akarnak túrni az útról és kanyarban előznek

- a kamionosok is idegesítenek mert állandóan a nyomomban vannak és alig várják hogy megelőzhessenek

-traktorokkal nincs gondom mert motorral nagyon gyorsan ki lehet őket előzni


BMW-s, Audis bunkókkal is volt már szerencsém, nem nagyon szeretnek lehúzódni az út szélére, bezzeg ha levinném a tükrüket...

Nem reagálok különösebben sehogy, biztos szarrá vernének ha beugatnék nekik.

2010. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13:50 - tényleg, az első és utolsó konvergál :)


13:55 - engem egyszer megbüntettek 30-ra gyorshajtásért, azóta tudom, mennyivel kell/lehet/gazdaságos menni ;)


14:31 - elsők között vannak nálam is a totyorgók, akiktől stabil agyf@szt kapok. Tegnap is volt egy (talán) corsa, elém kanyarodott. Nem gyorsít, stabil 29,4 km/h, előzni nem tudom (Róna u. Kerepesi irányába). El nem tudtam képzelni, mi van, végre 2-300m múlva kisorolt a jobbszélre (ott már nem parkoltak), mellé mentem, és eskü azthittem, ez a kész átverés: egy idősödő néni már-már az orrával érintette a szélvédőt, úgy rá volt tapadva az üvegre, keze szinte teljesen behajlítva, úgy fogta a kormányt (10h10p).


Összességében ezekkel, és az összes olyan szabálytalankodóval van a fő bajom, akiknek halvány fogalmuk nincs, hogy ők hol vannak, mit csinálnak, az autó vezeti őket, észre se veszik, hogy magukon kívül másokat "veszélyeztetnek".

A tudatos szabálytalankodók is neccesek, de ők legalább számítanak, mérlegelnek.


Ezen felül az überraj, kresz könyvet és oktatót sohasem látott ifjú vagy épp korosodó kancigány idegesít, de előlük inkább kitérek.


Hasonlóképp a motorosok elől, had menjenek, jobb, ha minél messzebb vannak tőlem :)


Viszont a bicikli már más tészta, sok esetben halvány segéd fogalmuk nincs arról, hogy mik az alapvető szabályok vagy irányelvek, amiket kötelező érvényűen nekik is be kellene tartani.


Ezért köteleznék mindenkit(!), aki a közúti közlekedésben részt vesz (bármilyen járművel), hogy legalább a kreszt ismerje. Ennek megvalósítását meg az általános iskolai oktatásban látnám. Mindenkinek alanyi joga és kötelessége lenne a kreszt ismerni, a gyalogosnak is, ingyen. Persze ez nem fog soha megvalósulni :\

2010. aug. 3. 08:49
 7/10 anonim válasza:
Azok idegesítenek akik egyszerűen nem vesznek vagy nemakarnak tudomást venni arról hogy nem egyedül használják az utakat. Ebbe beletartozik az ignises mama 70-el és a BMW-s "vállalkozó" 250el...
2010. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az út közepén megállós elakadásjelzőzős emberkék.

Oda kéne menni egy rendőrnek, megkérni hogy indítsa be az autót. Ja nem vílágít az olajnyomás-lámpa se, és működik a motor?? Ok, akkor ez 30000 Forint lesz!!

2010. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem főleg az ha ilyen olcsó szar műxenon meg utolagos xenonnal vakitanak meg a ködlámpa ha rosszul van beállitva az nagyon zavaró ha jól van beállítva akkor viszont egyátalán nem az.Ja meg a szemét motorosok mikor a pirosnál a kocsisorok között vergődnek előre az autómtól kb 10-20 cm-re.
2010. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Audim van és engem csak a jelzőtáblák zavarnak.
2010. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!