Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyíregyházán a véda figyeli a...

Nyíregyházán a véda figyeli a piros lámpán áthajtást?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
a véda csak a sebességtúllépést figyeli
2020. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! nem szoktam piroson átmenni, olyan gyorsan jöttek utánam, hogy ha belefékezek, akkor nekem jönnek, így inkább átcsúsztam alatta
2020. aug. 1. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahol rálát a lámpára, ott figyelheti.
2020. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na de pont itt a bökkenő, hogy a sebességtúllépést nem lehet ésszerű indokkal védeni, míg a piroson átmenést igen (balesetet került el vele - ahogy a kérdező írja, vagy csak féktávolságon belül volt), legfeljebb olyat tudnék elképzelni, hogy nem azonnal indul a piroson áthajtás kiszűrése, hanem csak a piros 2.-3- másodpercétől, bár ez is lehetne aggályos - mert mivan ha jön egy szirénázó mentő/tűzoltó és csak a kereszteződésbe behajtással lehet elengedni?

Száz szónak is egy a vége, amikor telepítették a VÉDÁkat, akkor nagyon beharangozták, hogy egy csomó dolgot figyelnek majd vele, aztán később már írták, hogy csak a sebességet nézik...

2020. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Bujtosi védára gondolsz?

Őszintén szólva nem tudom, hogy az mit néz, de durrantottam már át rajta 70-el véletlenül, mégse jött csekk.

Lehet csak dísznek van ott, hogy az emberek ne hajtsanak gyorsan, de közbe bekapcsolva sincs, ki tudja.

2020. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ami a körúton van, ahogy átmentem balra egy MOL kút volt. Egyébként szerintem aki előttem haladt is legalább 65-70el ment át alatta.
2020. aug. 2. 07:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor az lesz szerintem , a Bujtosi. Ahol van a McDonald's.


Mert Mátészalka felé is van egy a 4-esen. Ha jól emlékszem ott is van balra benzinkút.

2020. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bocsi, kicsit off.


Nyíregyházán van egy nagy lámpás kereszteződés, ami fel van kamerázva.

Az a piros lámpán áthaladást rögzíti?

2020. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!