Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A zöld lámpánál elindulásomat...

Tigerwater kérdése:

A zöld lámpánál elindulásomat hogyan gyorsítani?

Figyelt kérdés

Mögötte 5-en állnak, és mire zöldre vált, még vagy 1 percig lassan ott gurulok, hogy elinduljak. Pici gázt adtam, a kuplungot tovább engedtem és mégis lassú ment. Lehet e 2-esre váltom induláskor?

Kocsim Caddy Life Ecofuel földgáz.



2020. aug. 19. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Te nem tudsz magyarul, vagy mi ez a szöveg?
2020. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen lehet.
2020. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
gyakorold a kuplungot. sárga 1 es nagy gáz kuplung ki ès fogáspont... èn kanyarba szoktam ìgy mikor gyorsan kell kimenni... ha jól csinálod kaparhatsz mint schumacher....
2020. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen, megpróbálom.

Mi a szöveg: hallássérült vagyok így Grammatikai hibáim.

2020. aug. 19. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:

enged el... az első nem tud olvasni.... te meg nem tudsz ìrni.... majd segìtesz neki.... :)

amúgy kiegèszítem aa választ:

ha megundul az autó adhatod a gázt majd olyan 10km/h vissz akuplung kettes kuplung ki gàzt neki....

nem pörög ki, de a dinamika ès a folyamatosság meg vqn. ha rángat vissza kuplung, picigàz kuplung ki fogàspontig... ha szzèpen akarsz menni

auchen parkolót ajànlom este zárás után....

2020. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és pozitiv. :)
2020. aug. 19. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem pici gáz kell, hanem nagy, a szükségleteknek megfelelő.

Kettesbe csak akkor válts, amikor már van egy bizonyos motorfordulat (2000-2500 táján), mert a te kocsid kettesben csak lassan indul, nem olyan, mint egy nagy nyomatékú dízel.

A kettesbe váltást gyakorold, ha nem megy egy pillanat alatt. De az egész elindulást gyakorolnod kellene, ha már az oktatóval nem sikerült. A kuplungot ne hirtelen engedd fel, hanem a gázadással párhuzamosan, hogy ne rántson. Ha nem megy, akkor keress egy oktatót, és vegyél vagy 3 órát.

2020. aug. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!