Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy robogó tekercset akarok...

Egy robogó tekercset akarok tesztelni, szerintem zárlatos, a piros a sárga és a zöld a töltés, állítólag nem szabad neki érintkezni az alaplappal, mert akkor zárlatos. A multiméter sípol ha piros vagy a sárgát mérem az alaplappal?

Figyelt kérdés

Ellenállás az 1.4 ohm mind két vezetéken, ha zöldel vagy az alaplappal érintem valakinek ötlete?

[link]



2020. aug. 15. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A tekercs ellenállása olyan kicsi, hogy a műszer persze hogy sípol.

Műszertők függ, hogy pártíz, vagy egy-két száz ohm felett hagyják abba a sípolást, egy tekercs pedig pártized ohm, esetleg egy-két ohm ellenállású.

2020. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy a töltés vezeték a sárga és a piros testtel az alaplappal, ami zárlatot jelent.
2020. aug. 16. 20:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy nem probléma ha az alaplapról is kap testet, ez nem olyan mint a nagymotoroknál, vagy esetleg autóknál, csak egy rakás videó nem tér ki külön a robogókra.
2020. aug. 23. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!