Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közúton gyorsulgatós luxusautó...

Közúton gyorsulgatós luxusautós sofőrök miért hiszik azt hogy jól vezetnek? Csak nyíl egyenesen tudnak menni, ez olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés
Ma is épphogy félrerántottam a váci úton a kormányt, a külső sávban egy biturbós 25 milliós merci versenyzett egy rs6 audival.

2020. szept. 4. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ha nekem ilyen kocsim lenne, nem lenne szívem széthajtani. Azt nem mondom, hogy nem lépnék soha oda neki egy olyan szakaszon ahol meg tudom tenni, de versenyzésre biztos nem használnék ilyen kocsit.



Egyébként igazad van, egy első /hátsókerekes VFTS-el megnézném mit kezdenének az ilyen jampik :D

2020. szept. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Erről van egy sztorim. Volt iskolatársam megállított a folyosón, "tesó" ( nem vagyok a tesója csak jelzem, hogy c volt ) nyomunk egy race-t suli után? 1.8t Leonja van, nekem mim van? Mondom neki, hogy felelősségtudatom :D es egyebként akkor legyen egy olyan, hogy bérlek dobozos kistehert és parkoljunk le párhuzamosan aki előbb beparkol az nyer. :D, mondtam egyenesen mindenki tud menni.


Mondjuk elküldött a 3.14csába.


De ez lehet itt is. Feltéve ha nincs tolatókamera. :D eleve roki helyre parkolnak keresztbe.

2020. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tönkremenni nem fog attól, hogy nyomja neki, max ha nem a fék, hanem egy fa fogja meg.


Amúgy a miért csinálják? Mert egy hasonló autóban sokkal jobban el van zárva a külvilágtól, nem érzi annyira a sebességet, illetve az elektronika is olyan szinten aládolgozik, hogy azt hiszi nagyon tud vezetni, tehát még magabiztosabb lesz. Csak ugye az elektronikának is megvannak a határai, és főként nem hülyebiztos.

2020. szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

#2 Ilyen sztorim nekem is van :D


Ugyebár én pár osztálytársammal együtt letettem 17 évesen a jogsit (még nem is olyan régen volt :D)

Aztán volt egy osztálytársam akinek segge alá tolták a BMW-t aztán levidózta, hogy országúton 220-al száguldozik, illetve azzal vágott fel, hogy átment egy falun 180-al aztán semmit nem látott és ez mekkora élmény volt. Természetesen engem mindig lenézett és ha mellettem ült már egyből humorizálgatott, hogy meghalunk.

Aztán egyszer elhívtam magammal, hogy segítsen költözködni egy rokonunknak mert nem voltunk hozzá elegen. Mivel olyan nagyon jó sofőrnek tartotta magát, így rá bíztuk, hogy tolatgasson be majd a megrakott utánfutóval. Beült a gyerek a kocsiba, berakta lükvercbe aztán csak annyit láttunk, hogy a futó megindul az egyik irányba, a kocsi meg a másikba. Ijj mondom ez így nem lesz jó. Aztán kb 10 percig próbálkozott de végül belátta, hogy ez nem fog menni. Na mondom add ide, majd én megpróbálom. (hozzáteszem, én is akkor tolattam először futóval életemben) Erre fél perc alatt betoltam ahova kellett. Na mondom itt kezdődik a vezetés öcskös :DD


Aztán utána már nem nagyképűsködött többet.

2020. szept. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jók voltatok, köszi!


4# ez azért cikis lehetett.:D


Igazából az a röhej, hogy múltkor a Hungárián mellettem cammoogott egy újabb Octaviával Bútor Robi rallyversenyző, halálos nyugalomban.Na az ilyen pali mekkorát röhöghet magában mikor látja a milliomosokat gyorsulni egyenesben?

2020. szept. 5. 01:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy megnézném ezeket a sofőröket egy zárt pályán mire lennének tényleg képesek.
2020. szept. 5. 01:38
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

4!


Éppen az utánfutózás az, amit friss jogsival nem szabad...

2020. szept. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Csak annyit írt, hogy betolatni vele, azt nem hogy ki vezette közúton.
2020. szept. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Mert dákót felállító érzés elfeküdni a hodályban, mellettem a cicababa, egy csepp kokkantyú kíséretében eljátszani azt, ami a számítógépen csak virtualitás.
2020. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Túl sok Fast and Furios ment gyerekkorban.:)))
2020. szept. 5. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!