Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 17 évesen autó jogosítvány és...

17 évesen autó jogosítvány és saját autó, mit gondoltok erről szülőként, felnőttként?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Te nem magyar vagy hogy nem tudsz értelmesen kérdezni?
2020. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
korai
2020. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha megengedhetik maguknak, akkor miért ne? Én 18 évesen tettem le a jogsit, még előtte megörököltem apám kocsiját, ő meg vett újat. Azóta is folyamatosan használom, egyetemre, hogyha megyünk kirándulni vagy bulizni, úgyhogy én vezetek a legtöbbet a barátaim közül, mondjuk nekem szinte hobbi is.
2020. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Gondolni csak egy állításról vagy tényről tudok valamit.

Egymás mellé dobált szavakról nem.

2020. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a jogsi megvolt 17 évesen, de az első autómhoz csak 19 évesen jutottam. Én nem látom akadályát.
2020. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Jogosítvány legyen, de azt azért túlzott elkényeztetésnek tartom, hogy kapjon ajándékba autót, meg fenn is tartsa neki valaki
2020. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Az égvilágon semmit.
2020. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Motoros repülőgép-vezetői (LAPL) jogosítvány, az valami lenne. De ez?
2020. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Sajna az ilyen idősek nagy része nem arról híres, hogy képes higgadtan, normálisan vezetni, pláne ha pár haver is beül mellé... Aztán néha láthatjuk a hírekben az eredményt.
2020. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Jogsija megvolt minden csemetémnek, de kocsit nem kaptak. 17 évesen még nagyon kamasz az ember. Ilyenkor arra predesztinálja a kora, hogy hülyeségeket csináljon, hogy keresse, feszegesse a határait. Én annak idején erkélyeket rendeztem át puszta brahiból úgy, hogy felmásztam, és átugráltam egyikről a másikra. De ott csak a saját épségemet/életemet kockáztattam. Belegondolni is szörnyű, mi lett volna, ha kocsit kapok a seggem alá.

Meg aztán boldoggá csak az teszi az embert, amiért megküzdött, megdolgozott. Ami csak úgy az ölébe pottyan, annak nincs becsülete. Ha kocsit akar valaki, vegyen a saját összekuporgatott garasaiból, ne apuci nagyvonalúságából.

2020. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!