Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan ismerhetem meg a...

Hogyan ismerhetem meg a közlekedési szabályokat, ha nem akarok jogosítványt, sem kresztanfolyamra járni?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni pontosan, hogyan kell autóval közlekedni, bár nekem nincs autóm, nem is akarok, és jogosítványom sincs.

Sokszor látok szabálytalankodókat és szeretném tudni, tényleg szabálytalankodtak-e, vagy csak én gondolom úgy.


2020. szept. 11. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Legbiztosabb, ha végignyálazod a KRESZ-t: [link]


Ebben minden benne van pontosan, még ha egyes részek a hivatalos nyelven nem feltétlenül érthetőek könnyedén.

2020. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, ez se rossz. De érdekelne, egyszerű halandónak az alapoktól kezdve van-e valami, amit később a jogtárral ki lehetne egészíteni. (tehát valami egymásra épülő leckék, vagy hasonló)
2020. szept. 11. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Léteznek tankönyvek is, pl. [link]
2020. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel ez jogszabályon alapul, így nincs mit kiegészíteni.

Vegyél egy Kresz könyvet, aztán helló.

2020. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A KRESZ jogszabálygyűjtemény. Nincsenek alapok és magasabb kategóriák.

De ha kiegészítésekre, értelmezésekre vagy kíváncsi, keresd a kreszklub.hu című honlapot, Pethő Attila szakértőtől sokat tanulhatsz, ott feladatokat is találhatsz.

Javaslom a Klubrádió szerdánkénti 13:00 órai adását, amely közlekedési hibákról szóló fórumos műsor, rendkívül tanulságos.

2020. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt is lehet.

[link]

2020. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!