Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Síneken mentem át és pár mp...

Síneken mentem át és pár mp mielőtt rámentem volna pirosra váltott a jelzőlámpa és átmentem rajta, de néztem a visszapillantóból még kb fél perc volt mire a sorompó is lement, lehet büntetés ebből?

Figyelt kérdés
Ha nem volt traffi vagy rendőr ott, akkor valószínűleg megúsztam, ugye?

2020. szept. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
nem úsztad meg, 1-2 hét és jön a csekk
2020. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha van "bizonyíték" akkor lehet, elvégre tilos jelzésen hajtottál át.
2020. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem esélytelen, hogy ebből bármi legyen, hacsak valaki fel nem jelent, akinek van menetrögzítő kamerája. Ennek az esélye közel 0. Viszont máskor ne csinálj ilyet, mert magadat és másokat veszélyeztetsz. Inkább várj ott 1-2 percet, minthogy valakit megölj.
2020. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez kb az az eset, mint a sima lámpán a sárga, valszeg nem lesz semmi, az se biztos h meg tudtál volna állni biztonságosan.

Egyébként 10 másodperc múlva kezd lecsukódni a sorompó a piros jelzés megjelenésétől számítva.

2020. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha féktávolságon belül kaptad a tilos jelzést, haladéktalanul be kell fejezned az áthaladást. Tehát nem a satufék, rükverc a helyes és elvárt viselkedés, hanem a mielőbbi áthaladás. Innentől kezdve ha minden más szabályt betartottál, nincs mitől tartanod.
2020. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy továbbmentél. Ugyanis vasúti átjáróban megállni meg tolatni is tilos. Én is kaptam már egyszer tilosat pont az Andráskereszt előtt, ott esélytelen lett volna megállni.
2020. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell aggódni, az összes rendőr a hatósági házi karantént, a maszkot nem viselőket, illetve a gyorshajtókat kuksolja. :)
2020. szept. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!