Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vizsgázhatok-e ha eltiltottak ?

Vizsgázhatok-e ha eltiltottak ?

Figyelt kérdés
Éppen csinálom a jogosítványt kb 10 óra vezetés van hátra de eltiltottak és egy közlekedés-ügyis rendőr azt mondta a rendőrségen, hogy nyugodtan levezethetem és még vizsgázhatok is, csak az okmányhivatalból nem kapom meg a jogsim. Viszont az autósiskola oldalán pedig az áll, hogy eltiltás esetén igazoló nyilatkozatot kell adni az iskola részére amikor elkezded a tanfolyamot. És ha esetleg a ilyenkor is kell adni és nem nyújtom be akkor az meg bűncselekménynek számít. Ilyenkor mi a teendő ?

2020. okt. 5. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Hogy tilthattak el, ha még a jogsid sincs meg? :D ezt nem értem

Oktatóval vezetsz, amég tanulsz. Ő felel érted, miért tiltottak el téged? És kik?

2020. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A rendőrség tiltott el, akkor is eltilthatnak a vezetéstől ha nincs meg a jogositványod, ilyenkor nem bevonják a jogositványod hanem nem szerezheted meg.
2020. okt. 5. 14:41
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Mitől és ki tiltott el?? Nmiert?
2020. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Ööö.... A rendőrség?? miert??
2020. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Hàt rohadjak meg, de nem értem. :D

Amíg tanulsz, addig miért tiltanának el?! Azért tanulsz, hogy majd tudj vezetni később.

2020. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 D. Brasco ***** válasza:
100%
Azert tiltottak el mert ugyan még nincs meg a johsia,de gondolom közúton vezetett,aztán elcsípték....ennyire egyszerű....
2020. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Ach soooo...... De miért nem írta le??
2020. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Pedig egyszerű.

Önállóan vezetett olyan járművet, amire nincs engedélye. Ilyenkor eltilthatják a jogsi megszerzésétől.

Az iskolát köteles vagy tájékoztatni az eltiltástól, ami sajnos nem végleges.

2020. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet érteni? :D Gondolom, jogsi nélkül vezetett.
2020. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja világos. A hülye gyerek próbált “rajkodni”. Hát fiam megérdemled. Ha rajtam múlna vissza se adnám a még meg nem szerzett jogsidat. Szerencséd, hogy nem okoztál semmi balesetet, mert most menne a sírás rívás, aztán már nem lenne ilyen nagy az arcod.
2020. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!