Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudom kicsit fura lesz de...

Tudom kicsit fura lesz de nekem fontos lenni tudni Negatív kommentek kimeljenek 2020 nyarán lejár a kresszem, viszont az orvosim 2027 ig érvenyes Ha lejár a kresszem vizsgázhatok újra a még lévő érvényes orvosival vagy megint meg kell csinálni!?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit tervezel?

2020 nyaráig még elég sok idő van a forgalmi vizsga legyen a cél, ne az, hogyan ne sikerüljön...

Elévülés esetén egyébként nem egyszerűen újra kell vizsgázni, hanem az egész tanfolyamot újra kezdeni, ami plusz költség is.

Az orvosi alkalmassági a lejártáig érvényes, ami a kiadás napjától 10, 5 (stb) év, tehát az érvényességi idő rövidül akkor is, ha nincs jogosítványod - kb azt kell mérlegelni, hogy nem jobb-e egy újabb alkalmassági, vagy megfelel a régi.

2019. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nem köll megint
2019. okt. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sok idő van nem az idő a gond hanem sajnos az anyagi rész már elég sok pénz van benne és nem akarnám hogy a semmibe vesszen

Azt tudom hogy hogy naggyabol az elsősegélyen kívül mindent előröl kell csinálni nekem az lenne jó hogyha a meglevő orvosim jó lenne hozzá

Bizonyos okok miatt

2019. okt. 22. 07:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Elkezdtél már vezetni?
2019. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen már levezettem 45 órát már volt egy bukás is
2019. nov. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!