Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autós traffipax előtt, sárgáró...

Autós traffipax előtt, sárgáról bepirosodott lámpát benéztem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Jelölt, rendőrségi autó a "szokott" helyén figyelt, egy út menti parkolóban, mivel nekem háttal állt, az én lámpám is láthatta a traffizó.

Nem tudom mennyire automatikusak ezek a szerkezetek, elképzelhetőnek tartom, hogy a rendőr csak beállítja, majd "őrzi" a gépet, és az fotózza magától a gyorshajtó autókat.


2020. nov. 28. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

50 ezer Ft a piroson áthajtás büntetési tétele. Van rá esély, hogy megúsztad, pár héten belül kiderül.

Figyelj oda jobban, mert balesetveszélyes, amit csinálsz.

2020. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Gyorshajtást automatikusan veszi. Minden mást ha rendőr kattint. Szerintem ha nem gyorshajtottál illetve nem ment utánad akkor megúsztad.


Pirosat elvileg a véda automatikusan veszi de csak az. 3 lábú illetve autóba rejtett nem. Gyakorlati példa pedig hogy 3 éve volt egy hasonló pirosba csúszásom M3 kivezetőn véda alatt és semmit nem kaptam. És ha kicsit googlezel a témában, míg van akinek kiment a csekk, a tapasztalat szerint sokkal többen vannak akiknek elmaradt. A "csoda véda" ami elvileg azt is nézi hogy a biztonsági öved be van-e kötve, sokszor semmit valójában semmit se néz.

2020. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két nap híján eltelt 5 hónap az eset óta. Nem jött semmi. 90 napos határidő persze már rég lejárt, tudom.
2021. ápr. 26. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!