Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A főnököm utasítására rendszer...

A főnököm utasítására rendszeresen többszörös túlsúllyal kell közlekednem.Hányszoros az a túllépés amiért esetleg a jogsimat is elvehetik? A büntit ugyan kifizeti (ha megfognának) de a jogsimért már nem tud mit tenni.

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi eszed van.
2021. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha balesetbe keveredsz, amiben meghal valaki, akkor simán még börtönbe is csukhatnak...
2021. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress normális céget, ezt a barmot meg jelentsd a megfelelő hatóságnál.
2021. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ekkora hülye. A cég érdekéért kockáztatod a szakmád!
2021. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen!!!!!!!!!!! Igazatok van!! Bár én is tudom gáz amit csinálok sajna ennek ellenére csinálom. Nem vagyok már igazán egészséges erős ember (67) nyugdíj mellett csinálom. Van több autó köztük kamion amire eredetileg szerződtem, de az a rohadt spórólásuk miatt ( Útdíjj több fogyasztás)miatt kell kisebb autóval ( 650 kg hasznos teher) 40-50 q szállítanom. Igen ki kellene szállnom de elég nehéz mert a munkát még csinálnám nem lenne rossz ha nem görcsölnének 10-20 E. ft külömbségen.Pedig a cég elbírná.Azért mindenkinek köszönöm a hozzászólást. Val. színű az lessz ha kamionnal kell menni szóljanak egyébként nem megyek.Köszönettel!
2021. jan. 18. 13:55
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

nemá..méghogy 6,5 mázsa hasznos terhelhetésű autóra hatszor-hétszer annyit raksz..ugye ez vicc..ilyent csináltam én is, de a 850 kilósra csak másfél tonnát mertem rakni, mert teljesen leült, és nehezen volt irányítható, fékezhető..

A hat és fél mázsára engedélyezett kisteher 50 mázsával ütközésig leül, talán el sem indul, de ha mégis, akkor a fékei szart sem érnek..


A hat és fél mázsást jó ha 15-el megrakod, de már az is messziről látható, hogy bizony túlterhelt.


Elmentem betegállományba, egy szerelőt ültettek a kocsimra..elment áruért, ahol a rakodó elárulta, hogy én dupla annyit rakok, mint ami a forgalmiban van..így kevesebbszer kell fordulni..na megrakták, aztán kétszáz méter után egy előtte álló taxiba belecsúszott, az meg nekiütközött egy villamosnak..

Nem tudta, hogy több, mint dupla teherrel előbb kell fékezni.

2021. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6/6-os!! Privátba írtam!
2021. jan. 18. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen gép? Iveco vagy Sprinter?
2021. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" autóval ( 650 kg hasznos teher) 40-50 q szállítanom. "

Ez kizárt hogy így legyen.

2021. jan. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!Megoldották a problémámat !! Szólta,hogy ez így nem oké!! És holnaptól nem kell jönnöm dolgozni!Talán jobb is így mint bíróságon mosakodni!Még egyszer köszi mindenkinek!!
2021. jan. 19. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!