Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek baj hogy ilyen...

Szerintetek baj hogy ilyen állapotba kocsiba ülök?

Figyelt kérdés
Néha szoktam ittasan vezetni. Egyszer egy kicsit többet ittam mint kellett volna és elég rendesen berúgtam. Aztán részegen a haverommal beültem a kocsiba. Én vezettem. A haverom másnap mesélte hogy cikk-cakkozva vezettem. Átmentem a szemközti sávba felmentem az útpatkára. Tudom nem helyes így vezetni de szerintetek mennyire veszélyes?

2021. febr. 1. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire. Remélhetően a szembejövő is részeg, és akkor pont kikerülitek egymást.
2021. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
baj
2021. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ajánlom ne találkozzunk az utakon. Ha csak a tükrömet viszed le részegen, akkor többet nem lesz gondod a vezetéssel, mert szilánkosra tördelt kezekkel nehéz.
2021. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Belegondoltál már annak a súlyába, hogy mások életével játszol ilyenkor? Költői kérdés volt, ha belegondoltál volna, nem írod ezt ki
2021. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Enyhén ittasan nem szabad vezetni, mert ugorhat a jó drága jogsid, részegen pedig teljesen tilos, mert emberek életét súlyosan veszélyezteted. Soha többé ne csináld!
2021. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, troll vagy! Ha nem, nézd meg minden este a híradó első tíz percét!
2021. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Had ne kelljen már a hülyeségre válaszolnunk.
2021. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 D. Brasco ***** válasza:
90%
Ha trollkodni akartál qrva gyengére sikerült.....ha komolyan gondoltad,akkor meg nem igényel kommentárt az egész.....ha meg csak siman provokálni akartál,akkor meg ......mindegy ..hagyjuk is.....
2021. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj hogy ez egy kérdés,remélem hogy troll vagy mert nehéz elhinni hogy ilyen ember létezik
2021. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
#9 minden ember jó és becsületes, a nők nem pukiznak és Biden sem csalással nyert, Orbánnak valós a bevallása és az Iszlám a béke vallása.
2021. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!