Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Apa még mindig szorgosan...

Apa még mindig szorgosan beleszól a vezetésembe, hogyan ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy akkor álljak meg zebra elött ha van gyalogos ha van rendőr, ha nincs meg ne álljak mert valaki belénkjön és mire karosszériást talál hetekig kiesik a kocsi. Természetesen Ő nem így vezet, mindig megáll, de én ne álljak meg. Egyszer mondta, azt gondoltam viccel, másodszorra , harmadszorra már kicsit komolyan vettem, legutóbb meg ismét felhívta a figyelmem erre. Mondtam neki, hogy igaz, hogy az autódat vezetem, de odaadtad így számíts arra, hogy igenis megállok a gyalogos előtt mert nekem kell a jogsi én kamionozni szeretnék és ha elveszik azért mert balesetet okozok akkor nem lesz jövőm a hivatásosok szakmájába.


Realitását nem értem és nem mondja el, tehát ha látok gyalogost nézzem meg, hogy van e random rendor a bokorba majd ha nincs akkor menjek tovább, nem egyszerűbb fékezni? Amúgy is lassú csiga vagyok, városba ilyen 42-vel megyek( gps szerint ), engem nem érdekel ha valakit feltartok, pont most jött ez a videó és ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés.


https://www.youtube.com/watch?v=eJwmGtz2r_g


sebességemmel ha satuzok olyan 10 méteren belül megtudok állni, nem figyelek másra csak az előttem haladóra, táblákra és figyelem a népeket az út szélén, nem telefonozok, nem piszkálom a rádiót.


2021. febr. 4. 15:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mellém nem ült ám senki, hogy segítsen vezetni egyedül csináltam, úgy ahogy jött. Küzdött is velem a C oktató az E meg háát.. nyugtatott, hogy a vizsga sikeres lesz.. az is lett. :D
2021. febr. 4. 23:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!