Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Titeket melyik vezetőtípus...

Titeket melyik vezetőtípus idegesít a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 07:31
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

30 azóta bővült a lista:

-satufékez előtted, majd kibassza jobbra az indexet hogy “én itt megálltam” (még csak a szándékot sem jelzi, hanem a tényt)


-autópályán közeledik a kamionhoz, te jóval gyorsabban jössz még messze, még nem indokolt, hogy kiálljon előzni, de gyorsan kijön, nehogy véletlenül úgy érj oda, hogy neki fékezni kelljen a kamion miatt. “Nyasgem, fékezz te!”


-Körforgalomhoz elsőnek ér oda, de megvárja, hogy mindenki más beérjen és is elhagyja a körforgalmat, mire behajt. Biztos ami biztos.

2022. júl. 21. 15:58
 32/32 anonim ***** válasza:
Kösz. :D Tetű az ilyen. Mármint motoros szemszögből. Mert én az életemmel játszok, akárhányszor felülök, és a bizalmi elvet sutba dobják. Mármint én szívesen fékezek, ha más kamiont előz, meg amúgy sem száguldozok irtó módon, és felfogom, hogy messziről az én egy körlámpám nem indokolja, hogy érzékelje, 130-cal közeledem, de az indexnek az lenne a lényege, hogy járassa 2 másodpercig, így mindenki felkészül rá, beenged vagy elhúz időben stb. Én is biztos frusztráló vagyok, mert nem vagyok sem száguldozó, sem rutinos motoros, de jobbra is tartok pont ezért.
2022. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!