Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen engedélyt kell beszerez...

Milyen engedélyt kell beszereznem vagy milyen követelménynek kellene megfelelnem? Bővebben:

Figyelt kérdés

Házilag akarok összerakni egy elektromos biciklit (vagyis ráraknék egy aksit meg egy motort), de én úgy tudom hogy így nem mehetek ki a közútra a KRESZ szerint.

Mit kell beszereznem? Minek kell megfelelnem? Vagy van valamilyen korlátozás? Ti hogy tudjátok?


2010. aug. 21. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semminek:D Nincs műszaki vizsga,szóval úgy mész ki vele ahogy akarsz,de van valami korlátozás,hogy mekkora teljesítményig nem kell jogsi,azt tartsd be.
2010. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mivel elektromos, arra sehogy se kell jogsi.
2010. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Elektromos autóra se kell szerinted?:S Teljesítményfüggő minden...
2010. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy a motor teljesítménye nem haladhatja meg a 300 wattot. Ennyi.
2010. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így van.
2010. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És 300 W felett?
2010. aug. 25. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:

300W felett asszem SMK jogsi kell.

De most őszintén, ki az a rendőr aki egy elektromos biciklin azt nézi hogy hány wattos a motor?

2010. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Műszaki nem kell? Csak mert van B kategóriás jogsim azzal meg lehet segédmotorkerékpárt vezetni!

Szóval?

Elég csak a jogsi?

2010. szept. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!