Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen anyagokat kell ehhez a...

Milyen anyagokat kell ehhez a művelethez beszereznem?

Figyelt kérdés

Szeretném majd az autómat átfényezni másik színre + egy motort is. és az lenne a kérdésem hogy milyen 2k-s szórókittet illetve 2k-s festéket vásároljak jobban mondva milyen márkájút ?

rengeteg félét látok de nem tudom eldönteni melyik a jó .

A festéket illetve az alapozó szórókittet hányas düzni mérettel kell fújni? Kérem olyanok írjanak akik már csináltak ilyen festést vagy netán fényező szakmában dolgoznak


2011. márc. 28. 20:18
 1/2 anonim válasza:

Mind1 milyen csak ne NEOLUX legyen mert az egy fos!

Apám Fényező volt az én simsonom is ő fújta és a neoluxot nem ajánlja senkinek mert régen vett egy dobozzal kipróbálta és a végeredmény két év után elkezdett leperegni a cuccról a festék holott nem a reklám miat de szépen dolgozik!

2011. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én egy motort szeretnék lefújni és én lüke fejemmel tavaly leszedtem róla az alapozó réteget és átfújtam barkácsboltos sprayel aztán 1 év után rozsdásodni kezdett ezért most fényezés :( . bár az ecsetes festéknek semmi baja és az alatt sincs alapozó és arra gondoltam hogy nem rakok alá alapozót az baj?
2011. ápr. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!