Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon voltak olyan...

Magyarországon voltak olyan légiközlekedési tragédiák, amikor valami magas építménynek/épületnek mentek neki?

Figyelt kérdés
Én őszintén megmondom, színte semmi ilyenről nem hallottam idehaza, de biztos vagyok benne, hogy Magyarországon is történt ilyen eset, csak nem tudok róla.
2021. ápr. 15. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Csak siman beírtam hogy repülőgép épőletbe csapódás amgyarország.

2021. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igen, ilyenre nem is számítottam.
2021. ápr. 15. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
talán zuglónál csapódott egy 2 propelleres? repülő a ház falának. ne kérdezd mikor , azt tudom hogy min.2 halálos áldozata volt.
2021. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Lumumba (ma Róna) utcában 1961-ben a MALÉV sétarepülést végző C47-ese zuhant le, 30 ember halt meg.


kimondottan magas építménynek repülés talán csak a tiszaújvárosi baleset volt. 1993. december 15-én a HA-BCN lajstromjelű Mi-2 típusú mentőhelikopter 193 méter magasságban a Tiszai Hőerőmű kéményébe csapódott, gyakorlatilag átlyukasztva azt. A baleset következtében 5 fő életét vesztette.

2021. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyi maradt mrg hogy 2 biciklit szerelő sráv meghalt, a gèpen utazók száma nem rèmlet. talán 1 ève láttam egy riportot
2021. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ! Sok információt tudtam meg.
2021. ápr. 16. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!