Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fisher Price 15-36 kg gyerekül...

Fisher Price 15-36 kg gyerekülésünkben alig bírom bekötni vékony 18 kg-s 112 cm magas 4 éves lányom. Volt valakinek ilyen típusú ill. mikor kell szétszedni hány cm-től, tudnátok ezzel kapcsolatban felvilágosítani?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt próbálkozz:

Gyerekvállalás, nevelés

többen tudnak segíteni az ülésekkel kapcsolatba.

De másolok is:

KRESZ 1. számú függelék III. részének j) pontja tartalmazza a gyermekbiztonsági rendszer testsúly szerinti csoportba sorolását, a benne elhelyezhető gyermek testsúlya szerint:


„j/a) 0. csoport: 10 kg testsúly alatt,


j/b) 0+. csoport: 13 kg testsúly alatt,


j/c) I. csoport: 9-18 kg testsúlyig,


j/d) II. csoport: 15-25 kg testsúlyig,


j/e) III. csoport: 22-36 kg testsúlyig.”

Ha az ülésmagasító megfelel az előírásoknak, akkor az „nem integrált gyermekbiztonsági rendszernek” minősül, a II. és III. tömegcsoportba tartozó gyermek szállítható a gépkocsiban az előírásoknak megfelelő ülésmagasítót használva (ENSZ-EGB 44. számú előírása).


Amúgy a sovány 5,5 évesem rendelkezik ilyen méretekkel, vagyis ő 115cm. 15-36 graco ülésbe vígan elfér és a nagyobb gyereknél szintén ilyen ülés 7 éves korába szedtem szét mert sulis kiránduláshoz kellett és úgy könnyebb volt,hurcolni aztán már nem raktam össze.De vígan jó volt még neki is egybe pedig 28 kg volt és 135centi.

2018. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm!
2018. jan. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!