Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek mi lett volna a...

Szerintetek mi lett volna a legjobb megoldàs,az m3 szembe forgalommal közlekedèsnèl?

Figyelt kérdés
elm. bikàzàs miatt ment szenbe, sztem trèlert kell volna hívni. Írtàk hogy közútkezelőt is lehet hívni, ők hogy tudnak segíteni...
2021. máj. 15. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bikázni autópályán? Az mégis mit oldana meg? Elvégre pályára csak járó motorral tud eljutni bárki is.
2021. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor belinkelhetnéd, hogy miről van szó:

[link]


Az lett volna, hogy nem hajtanak fel a forgalommal szemben, hanem segítséget hívnak.

Én sem értem a bikázás mit oldott volna meg, menet közben ritkán merül le az akku.

Ha mindenképp bikázni akarnak, akkor vigyenek egy akkut/indítássegítőt és arról indítsák.

2021. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, csak nem szembemenni a forgalommal.

Mondjuk levontatni a kocsit az első lehajtón, és ott bohóckodni, ha már autómentőre nincs pénz.

2021. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Továbbmenni az első lehajtóig, lejönni, ellenkező irányban felhajtani, elmenni a lerobbant autó _mögötti_ első lehajtóig, ugyanezt a lehajt, át felette a hídon, másik irányban felhajt módszert alkalmazva helyes irányban felhajtani. A lerobbant mögött 200 méterrel megállva kitenni a leállósávban a háromszöget, majd megállni a lerobbant előtt. Miután előkerült a vontatókötél, kitalálták hol a vonószem, amit be lehet csavarni a lökhárítón lévő kipattintható fedél alatti menetbe, és úgy egyáltalán összeállt a vontatmány, el lehet sétálni sietősen a háromszögért, majd el lehet vontatni az első lehajtóig, ahol el kell hagyni a pályát.


A bikázás amúgy sem segített volna, mert autópályán viszonylag magas fordulaton jár a motor, a generátornak töltenie kell. Ha mégis lemerült az akku, akkor nincs töltés, egy bikázás csak percekre segít, épp úgy lemerül az akku utána.

2021. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kifelejtettem, most olvasom, hogy női rokonról van szó. Neki külön elmagyaráznám még a vontatás előtt, hogy motor nélkül nincs fékszervó, tehát ne a szokott fékhatásra készüljön, hanem "kétlábas" fékezés mellett egy alig-alig lassulásra.
2021. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ès ha tolatva húzta volna? az milyen szèp lett volna??
2021. máj. 15. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, azt hittem komoly a kérdés.

Most már látom, hogy szándékosan adod a hülyét.

2021. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a kèrdès amúgy komoly.... na jó az elő kèrdèsem gyenge volt mèg viccnek is...
2021. máj. 15. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A leállósáv sajnos nem vicc. Ha nem a rendőr jön arra épp, hanem egy leállósávon előző 200++ sebességgel száguldó ámokfutó, akkor a hírek most nem egy büntetésről, hanem három kiégett roncsról, és bennégett emberekről szólnának.
2021. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már annyira segíteni akar, akkor szabályosan közlekedve elmegy a legközelebbi leágazóig és fordul egyet, felhajt a helyes irányba. Vagy bundeszen mögéjük megy és szabályosan felhajt a megfelelő irányba. Mindkettő megoldás lett volna, de nem, ő nem volt hajlandó kerülni. Akinek ennyi esze van az meg is érdemli, hogy elvegyék a jogosítványát. Ráadásul egy köztudottan bekamerázott pályán eljátszani mindezt, nem is tudom hogyan gondolta.
2021. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!