Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Szerencs utca - Pázmány...

A Szerencs utca - Pázmány Péter utca kereszteződése? XV. kerület

Figyelt kérdés
Mindig ennyire rossz volt? Dugó, káosz, ráadásul ott van utána a vasúti átjáró ami 5 percenként vált pirosra, itt nem volt soha normális javaslat a kialakult helyzetre? Rémálom reggelente meg délután arrafele kocsikázni.
2021. máj. 20. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éve költöztem el a Szerencs utcàból de akkor is ilyen káosz volt ott. Nagy volt már akkor is a forgalom és rengeteg baleset volt az utcában, főleg a Szerencs-Eötvös sarkán amíg nem volt lámpa, a halálos baleset sem volt ritka. Egyébként szarik az önkormányzat az ottani közlekedésre.
2021. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egy igazán remek hely, szerintem az segítene rajta, ha az összes ágát a kereszteződéstől távolodó irányban egyirányúsítanánk. :D
2021. máj. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Rendszeresen járok arra. Kicsit figyelni kell, különösen ha az ember sz_póágon van, pl. a Pázmányból akar balra kanyarodni a Szerencsre a vasúti átjáró felé, mert akkor mindenkinek elsőbbséget kell adni aki él és mozog, de kis rutinnal kezelhető. A vizsgabiztos lennék, ezt a szituációt ki nem hagynám a vizsgaútvonalból. Aki nem tudja lekezelni normálisan, az még alkalmatlan arra hogy egyedül vezessen.
2021. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!