Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha jön valami nénó, miért...

Ha jön valami nénó, miért vágja be mindenki a féket és esik be 30-ra 50-ről, majd mint a hülyegyerek hirtelen manőverekkel lekormányoznak egymás mögé és máris ott a km hosszú sor?

Figyelt kérdés
Így aztán mindig van akinek nem marad ki hely, hogy lehúzódhasson mert nincs hova, hiszen előtte sem tartották be a tisztességes követési távot... zippzárkods ide-oda, a mentős meg 120-al száguld, hátha sikerül elcsapnia neki is valakit aki valamiért nem vette észre időben.
2021. jún. 3. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Agyvérzést kaptál, vagy miért írsz így?
2021. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Örülök, hogy töröltetted a válaszom, de a modikat nem igazán értem.

De kifejtem bővebben.

Hogyha haladó forgalomban (nem dugóról beszélünk, hiszen te sem arról kérdeztél), nem tudsz félre húzódni egy a megkülönböztető fény és hangjelzéseit használó jármű elől, akkor alkalmatlan vagy a közúti közlekedésre.

Majd amikor a "valami nénó" azért megy, hogy kivigye a családodat az égő házból, akkor is ez járjon az eszedbe.

Vagy ha anyukád/apukád éppen stroke-ot kapott, aminek a legnagyobb ellensége az eltelt idő, szó szerint minden perc számít, és éppen hozzá igyekszik "valami nénó" akkor is gondolj erre a kérdésedre.

Vagy ha ne adj isten (bár a kérdés alapján túl fiatal vagy ahhoz, hogy gyereked legyen) a lányodat elütné egy autó a zebrán, ahol neki volt elsőbbsége, a nyílt combcsont törése pedig átszúr egy artériát ahol már nem a percek, hanem a másodpercek is számítanak, majd akkor is így állj a kérdéshez te kis "nénózós" népművészeti cserépedény.😠😠😠

Egy mentős.

2021. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Soha sem volt még olyan, amióta vezetek, hogy egy mentő elől ne tudtam volna félrehúzódni. Soha. Fogod, fékezel te is és lehúzódsz az út szélére. Nem olyan nehéz ez.
2021. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Amikor nincs hova lehúzódni, mert ilyen is előfordulhat, akkor úgy szoktak megállni az autósok, hogy a "nénósnak" legyen helye elszlalomozni közöttük. Pár autó az egyik sávban, aztán pár autó a másikban, és így tovább. Nem olyan nehéz ez. Amúgy ha mindenki lassít, akkor lassíts te is, és neked is fog jutni hely a kérdésedben vázolt szitu esetén.
2021. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mentős olvassa már el a kérdést, oké? Nem róla szólt, hanem a többi autósról. Van olyan, hogy nem lehet félrehúzódni, mert a többi nem hagy utat, leblokkol, beletapos a fékbe ha valaki elé áll, stb.
2021. jún. 3. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Elolvasta.

És nem azért cikázik 120-al, hogy hátha neki is sikerül elcsapni valakit.

2021. jún. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

èn tegnap bementem a pirosba, mert jött a nènó. picit elgondolkoztam hogy menjek tovább mert kereszteződèsben kicsit szar helyen voltam. Autótárs kisegített, beengedett maga elè....

nállam a megküli autó minden elsőbbsèget visz... ha kell 10 el megyek hogy könnyebb legyen neki...

2021. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!