Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átmentem Szolnokon a piroson...

Átmentem Szolnokon a piroson kapok-e büntetést?

Figyelt kérdés

Nem szokásom egyáltalán, de úgy jártam, hogy volt az út mellett egy álló jármű arra figyeltem. Előttem mentek autók valszeg ők átfértek én teljes pirosnál mentem át. Természetesen már későn vettem észre. Utána van egy sebességmérő kamera is. Nem tudom, hogy az rőgzíte ilyesmit. Hétvégén történt az eset. Kérem csak válaszoljon aki jártas az ügyben.. előre is köszönöm!!

[link]



#vezetés #piros lámpa #bírság #áthajtás #Sebesség mérő kamera
2021. júl. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Úgy tudom az Ady-n piacnàl illetve a Szapáry-Baross kereszteződésben van kamera ami alapján küldik is a büntetést.
2021. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hátha megúszom :)
2021. júl. 4. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Naponta megyek át itt reggelente, a Hetényi felől zöld hullám szokott lenni, de a reggeli forgalomban sűrűn előfordul, hogy mire ide érünk, addigra kicsit szűkös a helyzet. Nem egyszer mentem már itt át kifogásolható módon, bizony 1-2 volt full piros is, nem vagyok rá büszke, de ez van. Egyszer sem volt belőle probléma.


Legjobb tudomásom szerint az a kapu a túloldalon nem nézi ezt a kereszteződést. Mikor megépült jópár éve, akkor az a hír járta, hogy egyszerű sebességmérő, sávváltásfigyelő, illetve biztonsági öv figyelő. Hogy mindebből mi igaz és mi mindent néz valójában, azt nem tudom.

2021. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2021. júl. 4. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szolnokon nem!
2021. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!