Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek az M3-ason...

Mi a véleményetek az M3-ason történt balesetről?

Figyelt kérdés

A lakókocsit vontató jármű vezetője, előzés után elvesztette uralmát a jármű felett, ami irányíthatatlanná vált.


Véleményem szerint a sofőr megérdemelte azt, hogy balesetet szenvedett, mert sajnos sok olyan sofőr van, akik imádnak előzgetni, minden ok nélkül is.

Az ilyeneket nem tudom sajnálni,akik előzgetnek száguldoznak és utána balesetet szenvednek.



#Szabálytalankodó sofőr.
2021. júl. 6. 01:17
1 2
 1/17 vantel ***** válasza:
85%

A legveszélyesebb amikor az előitéletes egyszemélyben az itéletvégrehajtó is!

Kevés az infó ,hogy kijelenthessük ez önhibás baleset!

2021. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Most mit mondjak erre? Csak magának köszönheti. Nem tartotta be a vontatott szerelvényre vonatkozó sebességhatárt, meg gondolom ezen kívül még hátra is volt pakolva benne pár dolog, ami miatt a súlypontja rossz helyre került. Tipikus eset. Nem azt mondom, hogy megérdemelte, de magának köszönheti. Remélem, másnak nem okozott kárt!
2021. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg senki sem "érdemli meg", hogy balesetet szenvedjen. Nyilván kevésbé sajnálom, mintha passzív elszenvedője lett volna egynek, de attól még sajnálom.


Bízom benne, hogy ha máshogy esetleg nem, így tanul ő is és talán néhányan mások is a hibákból.

2021. júl. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, így látatlanban nem mondanék semmit a sofőrre, viszont jópár elmeháborodottnak kívántam már a kanyarbéli susnyást nyughelyéül.

Időben kell elindulni, és akkor nem kell rohanni, aki meg versenypályának hiszi a közutakat, attól meg elszednék minden papírt.

2021. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Én látatlanban is megvetetem azokat, akik egy baj okozóját megveti, nem sajnálja.
2021. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Előzget minden ok nélkül? Előzött, mert voltak előtte...

Nem vagy egy kicsit megkeseredett?


Egyébként nyilván túllépte a sebességhatárt, vezetni sem tud. De szerintem inkább érdemelt volna megfelelő mértékű büntetést

2021. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
☝️Mondjuk az èn rèszemről egy csekk megfelelő☝️Az autó nem tehetett róla☝️
2021. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pont az az eset, ahol nem lehet csak és kizárólag a sebességre fogni a balesetet.


Lehet egyéb hiba is, például rosszul kisúlyozott lakókocsi, túl sok terhet raktak hátra.


Vagy aki pályázik tudja milyen irgalmatlan lökésszerű oldalszél szokott lenni, főleg ilyen kamion előzéseknél. Néha még a kis Ford Focusomat is dobálja a szél, nem hogy egy lakókocsit aminek masszív oldalfelülete van.


Plusz néhol olyan mocskosul retek a pálya minősége, hogy a karbantartóit azzal büntetném, autózzanak rajta naphosszat. Bele mész egy kátyúba és rántja ki a kezedből a kormányt.


Nyilván elsődleges hiba a sebesség volt. És szomorú, hogy mindenki szarik bele a fizikába, mert nem egyszer láttam már 130-150-el rongyolni utánfutósokat.

2021. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én látatlanban is megvetetem azokat, akik egy baj okozóját megveti, nem sajnálja."

aki rögtönítélőt játszik, azt én is megvetem

de sajnos van egy kategória, ahol elég nehéz együttérezni. volt például néhány éve, két férfi versenyzett munkából hazafelé a 21-es főút egyik négysávos szakaszán. a csúcssebességük ismeretlen, mert 200-nál kiakadt a sebességmérő. az egyik kereszteződésben kikanyarodott eléjük egy busz, életüket vesztették. erre mit mondasz? azt, hogy szegénykéim? vagy azt, hogy ennyire nem lehet valaki hülye, és óriási szerencse, hogy más nem esett áldozatul a hülyeségüknek (ha rosszabb szögben kapják el a buszt, vagy ha egy sima személyautó kanyarodik ki eléjük)

2021. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
ès aki hülye az haljon meg ebyből?ennyierővel aki bemegy 30 al egyirànyú utcàba az is....
2021. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!