Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek az M3-ason...

Mi a véleményetek az M3-ason történt balesetről?

Figyelt kérdés

A lakókocsit vontató jármű vezetője, előzés után elvesztette uralmát a jármű felett, ami irányíthatatlanná vált.


Véleményem szerint a sofőr megérdemelte azt, hogy balesetet szenvedett, mert sajnos sok olyan sofőr van, akik imádnak előzgetni, minden ok nélkül is.

Az ilyeneket nem tudom sajnálni,akik előzgetnek száguldoznak és utána balesetet szenvednek.



#Szabálytalankodó sofőr.
2021. júl. 6. 01:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
#10 amit írtam, nem szokványos mértékű hülyeség, hanem másokra is borzasztóan veszélyes, egészen kivételes mértékű hülyeség. ha te nem érzed a különbséget egy 30-cal és egy 230-cal haladó autó között, akkor nagyon nagy gondok vannak az arányérzékeddel.
2021. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
akkor mi az a szabàlytalansàg, amièrt halàlt èrdemel vki? mi alapjàn döntenèd el?
2021. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
12 nem azt mondtam, hogy halált érdemel. azt mondtam, hogy nem vagy meglepődve, és nem igazán tudsz együtt érezni.
2021. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
èn eggyütt tudok vele èrezni. valahol hibàzot, ès ennek következmènye lesz. vagy kissebb, vagy nagyobb. az èlet nem arról szól hogy fer, meg igazsàgos... ezèrt írtam egy règebbi kommentbe ha rajtam múlna egy büntetès fizetès meg nèhàny pont.... de nem ez van. nem kívànsàg műsor. Ezd dobta a gèp. szerencsère nem halt meg senki, a csontok meg összefornak... nekem volt baràtnőm mellettem halt meg, mert frontàlba kaptunk este egy rèszeget... ő majdnem sèrtetlenül jött ki az egèszből...
2021. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
ha azt a részeg hülyét hamarabb lerendezi a büntetőjog vagy a természet, a volt barátnőd most is élne. ennyi.
2021. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
igen. ez így van. de nem tette. ès az èlet nem korrekt...
2021. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

80-al is fejre lehet állni, nem kell ehhez gyorshajtás.


Az is lehet, hogy elbambult és későn vett észre egy előtte fékező járművet amire elrántotta a kormányt, onnantól pedig a fizika tette a dolgát.

2021. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!