Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a rendszámtáblakeretem a...

Ha a rendszámtáblakeretem a "gyári" helyett tolatóradarosra cseréltem az probléma műszakin?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
mármint kamerásra? Ha nem takarja ki/lóg bele az egyik betűbe sem, akkor nem probléma
2021. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kamera, rendszámtáblakeretbe épített tolatóradar
2021. szept. 15. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nem létezik. 😅
2021. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék itt az autóm már rendesen benne van a rendszám és nem ferdén, szépen átfúrtam a kábeleknek a csomagtartó fedelet és a vezérlést a csomagtartó kárpit alá tettem, a tolató lámpa pozitív kábelre forrasztottam egy hosszabbító kábelt, a testet meg becsavaroztam a kárpit alá a fedélhez, nagyon jól működik, 25 cm nél sípol folyamatosan, fél m nél pittyeg

2021. szept. 15. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinál olat akkor létezik. Simán használhatja. Nekem nincs semmiféle rendszámkeretem, fel van fúrva a lökhárítóra a rendszám. Nem zörög, nem lopják le.


De ha megenged egy megjegyzést a kérdező, az a csálé felrakás nagyon gagyi. A helyébe felraknám a rendszámot tisztességesen, szimmetrikusan, és a két oldalára meg az aljára tenném az érzékelőt. A rendszámba semmilyen módon nem takarhat be.


A parasztvideóidat láttuk már a bpautósoknál? :)

2021. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Előfordul, a többi videóm nem nyilvános linkes, de át szoktam dobni nekik aztán posztolják. A rendszám már rendben fent van ez csak a próba volt amikor összeraktam. (olyan olcsó volt a cucc 10$, hogy meglepődtem, hogy működik)
2021. szept. 16. 07:28
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
azzal vigyázz, hogy az autó sarkait ez nem fogja figyelni
2021. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

"Gyári" keret nincs. A kereskedő, importőr, előző tulajdonos bement a boltba, és vett egyet a százféléből, ami nem volt túl drága. A kereskedő esetleg rányomtatta a cége nevét.

Bármilyen tartót feltehetsz, az egyetlen követelmény az, hogy jól olvasható legyen a rendszám.

2021. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miután a felső szélétől lejjebb lógnak az érzékelők, így egy kicsit kitakar a rendszámból.

Nem sokat, csak pont annyit, hogy egy kekec hangulatban levő NKH-s beleköthessen.

Na onnan, hirtelen több problémát is fog találni.......


Jah' és tényleg csálé. ;)

2021. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már nem az csak akkor vettem fel mikor teszteltem még :D
2021. okt. 8. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!