Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy rendőr kötelezhet arra,...

Egy rendőr kötelezhet arra, hogy szakítsam meg a hívást miközben ellenőriz?

Figyelt kérdés
Történt ma, hogy haladtam az autómmal, és közben beszèlgettem telefonon az egyik barátommal. Az út szélén ott állt 2 rendőr, leintett, megálltam, közben mondtam a hívásban lévő személynek, hogy várjon pár percet, mert leintett a rendőr. Megállok, a rendőr csak a szokásos dolgokat kéri, majd ennek közepén megszólal a barátom a telefonba, hogy na elmentek már? Erre a rendőr elkezd kérdezősködni, hogy ki beszél, valaki rejtőzködik az autóban? Mondtam, hogy nem nem, csak hívásban vagyok, erre azt mondja hogy azonnal tegyem le, nem tettem le, nem értettem miért kéne letennem, ebből lett egy kis harc, majd inkább elzavart utamra. Nem tudom, hogy neki volt igaza vagy nekem, ezért teszem fel itt ezt a kérdést, mert nem zavarta az ellenőrzést a barátom, csak annyi, hogy megkérdezte el mentek e már.
2021. szept. 23. 16:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom miért lenne ez hasonló, mikor semmiben sem akadàlyoztuk a rendőrt, nem 1 kézzel kerestem elő a pénztárcám, nem tartottam fel. Olyan, mintha ott ült volna a barátom az anyósülèsen, de mégsem volt ott, csak a hangja.
2021. szept. 25. 15:46
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert szimpla bunkóság. Az is az, ha teszem azt mondjuk a Janival vagy, felhív a Pisti, te pedig anélkül, hogy szolnál neki, hogy nem vagy egyedul, simán kihangosítóra teszed és ezt sem mondod el neki.A
2021. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

De ha ott ül a barátod,nem fog beszélni,miközbe a rendőr végzi a dolgát.Csöndbe van.

Ha meg annyira zavar,panaszold beba rendőrségen.

Tudod ez a tipikus esete,amikor mondod a magadét,de a fától nem látod az erdőt.

Tiszteld már meg annyival a rendőrt,hogy leteszed,figyelsz,mit mond,ha továbbmész visszahívod.És akkor nincs miről beszélni.

2021. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

Csak magyarba megy ez, hogy a rendőr megallit ok nélkül bárkit.


Civilizaltabb országokban ilyen nincs ám....

2021. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13-as, de nem beszélt nekem igazoltatás közben, szóval nem értem honnan veszed ezt, amikor csend lett nem beszélt se a rendőr se én, akkor megkérdezte, hogy el ment-e már. Ha nem teszem le ugyanúgy tudok figyelni arra, hogy mit mond, csak annyi, hogy az is hallja aki a vonal másik végén van.
2021. szept. 25. 20:30
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj...olvasd vissza a válaszokat,összegezd,és vond le a következtetéseket.Jogilag lehet,hogy igazad volt,de elég bunkó viselkedés.

Kiszálltam!!

2021. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

"...csak annyi, hogy az is hallja aki a vonal másik végén van."


Ez a lényeg. Más is hallja. Más, akijnek köze nincs hozza. Ezért bunkóság.

2021. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor a rádiót is némítsa le a rendőr amíg igazoltat, mert én is hallom amikor beleszól az egyik kollégája, hogy épp hol van, mert bunkóság.
2021. szept. 26. 09:34
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Te komolyan nem vagy épeszű. A rendőrnek kell a rádió, mert simán lehet, hogy a draga igazoltatott úgy dönt, áthajt a lábán, vagy épp ott kell hogy hagyja az igazoltatást, mert veszhelyzet van. De neked kár a szó, buta is vagy és bunko is. Mindenki leorta, hogy veled van a probléma, de xarsz rá. Hát, sok sikert, -néhez életed lesz így, ha ennyire egomanias vagy
2021. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Az ugye megvan drága barátom, hogy kis hazánkban a KRESZ szerint vezetés közben TILOS mobiltelefont használni? Az egy dolog, hogy rendőri intézkedés közben nem mobilozunk na de ha véget ér a rendőri intézkedés te mész tovább az utadra kézben tartott telefonnal. Naná, hogy szólt a rendőr, hogy tedd le. Örülj neki, hogy nem büntetett meg ott helyben, szóval még ne neked álljon feljebb.
2021. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!