Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akinek már lejárt a műszakija...

Akinek már lejárt a műszakija az meghosszabította?

Figyelt kérdés
nekem tavasszal járt le, azóta kivárok a maximumig, végre nem 2 évente kell bohóckodni a műszakival és pénzeket ölni a kocsiba feleslegesen.
2021. nov. 3. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert hülyén gondolkodsz. Az autó olyan mint te. Magadra is költesz nem? Ha valamit nem csinálsz időben, az baleset veszélyes, és komolyabban zsebbenyúlós is lehet. Nekem szeptemberben műszakizott a kocsim és eszem ágában nem lett volna várni. Volt mit javíttatni ez tény, de az autó meghálálja a törődést.
2021. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Meghosszabbítottam.

Butaság ahogy gondolkodsz. Ha az a pár óra vagy pár ezer Forint olyan nagy gond neked képzelem milyen gondos gazdája lehetsz a kocsinak.

2021. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Értelmetlenül minek rohangásszak, illetve a semmiért minek fizessek?
2021. nov. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Felesleges pénz közlekedésre alkalmas állapotban tartani a kocsit? Inkább add el, járj busszal.

Egyébként én simán leműszakiztattam. Amikor olajcserén volt, szóltam a szervizesnek, hogy oldják már meg, ha úgyis ott a kocsi. Megoldották.

2021. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert te csak akkor tartod közlekedésre képesen a kocsid ha vizsgáztatgatni kell?


Ember te foggyos vagy?

2021. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehogy, értelmetlen pénzpazarlás.
2021. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6: Nem, én folyamatosan abban tartom, így nem okoz gondot a műszaki vizsga, és nem akkor kell rálocsolni egy halom pénzt. Nem is értem honnan jött, hogy nem így csinálom


#5

2021. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as akkor miért vizsgáztattad le? Nem lesz tőle se biztonságosabb, se jobb az autód, lényegében semmit nem kapsz azért a pénzért cserébe amit a vizsgáért odaadtál.
2021. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: Ezt tényleg el kellene magyarázni?
2021. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!