Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy nem saját hibás balesetnél...

Egy nem saját hibás balesetnél befolyásolja a reakciódat az, hogy a vétkes fél mekkora ember?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel valaki hátulról neked koccan, nem te vagy a hibás, mert te csak állsz a pirosnál.


Nyilván ideges vagy, kiszállsz a kocsiból, megnézed a sérülést majd mész kérdőre vonni a hibás felet.


Neked ilyenkor befolyásolja a reakciódat az, hogy a hibás fél milyen testarányokkal rendelkezik hozzád képest?

Tehát ha a vétkes fél 190 cm, de 70kg akkor keményebben bele állsz, minthogyha ugyanilyen magassággal 110 kiló és tömör izom lenne?



2021. nov. 6. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően normális hangnemben próbálnám megbeszéli vele, mindegy milyen ember. Nem vagyok idegbeteg típus... Ha belémállna, akkor természetesen én is úgy lépnék fel vele szemben (am 190cm 115kg vagyok :D jó pár év kűzdősportal a hátam mögött) szal első a normális beszéd. Javaslom mindenkinek.
2021. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Minden embernek befolyásolja a reakcióját a másik ember keltette benyomás, de a lényegre kell törekedni. Volt-e személyi sérülés, elismeri-e a hibáját, rendőr, vagy simán betétlap.

Az indulatok csak megbonyolítják ennek a kezelését.

2021. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

" majd mész kérdőre vonni a hibás felet."

Nem veszekszem én senkivel.

Ha nem a kék-sárga bejelentővel a kezében száll ki az autóból, hanem ki akarja dumálni, már veszem is elő a telefont, hogy rendőrt hívjak.

Érdekes módon, ez mindenkire nyugtató hatással van.

:-)

2021. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%

Hát,kicsit csúnyán beszélnék,de nem lennék annyira idegbeteg.

Mivel értelmes,21 századi (19 éves) ember vagyok,csak simán EMBERI normákban lerendezném hogy kicsit anyáznák,utánna kicsit próbálnák egyezteni hogy hívjuk ki az rendőrséget-autómentőt meg stb stb

2021. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

De amúgy mitől félnék?

Hogy 190 cm-res vadbarom állat majd jól agyon ver?:DDD

Csak úgy próbáljon hogy kisebb azernál van az két zsebemben,meg az táskámban,és nem csaj majomkodok vele :DD :D

2021. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
csak*
2021. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
Itt jut eszembe, láttátok a videót arról, ahogy pár napja az M4-esen egy fehér Opel Astra G-vel belehajtottak egy sárga, álló furgonba? Na ott a furgonos kiszállt áés rögtön nekiesett az opelesnek, ütötte rúgta...
2021. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nagyjából erre számítottam de azért kíváncsi voltam van e aki úgy van vele, hogy előbb felméri majd ha nála gyengébbnek ítéli akkor megy az erőszak és a durva verbális kommunikáció :D

2021. nov. 6. 12:17
 9/21 anonim ***** válasza:
Aki erőszakkal akar fellépni, az előtte nyilván felméri, hogy milyen fizikumú alakkal akaszkodik össze. De ez tök független a közlekedéstől, ez minden konfliktushelyzetben így van, ösztönösen így működnek az emberek, de az állatok is.
2021. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

4-5-ös vagyok..

Mi az probléma az válaszommal?

Csak az a véleményem hogy aki belém jöt,és nem figyelt,akkor nyilván leszidom,mert egy kocsi nem 1-3 ezerben került :)

2021. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!