Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Őrültség lenne Pesten ételfutá...

Arktika kérdése:

Őrültség lenne Pesten ételfutárkodni mountainboarddal amit a husky kutyusommal húzatnék?

Figyelt kérdés

Nem egy videót láttam youtubon ahol ilyen nagy gumis kerekű offroad gördeszkával közlekedik a pali a városban, amit a huskyja húz.

Egy képzett szánhúzó husky Napi 100km-t is képes húzni 40kg terheléssel. Rásegítenék, közben én is lökném magam a deszkával. Elvileg A járdán/sétányon is közlekedhetek,kikerülve a gyalogosokat, népszerűsítve az ilyen közlekedési formát.


2021. dec. 12. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron is a huskyval húzatnál pl égető betonon, akár 28 fokban ?

Írod, 40 kiló terheléssel. Te hány kiló vagy?

2021. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik ilyen kiszállítási mód, se a woltnál, se a foodpandánál, se a boltnál, illetve szerintem egyik saját futáros hely se fog így alkalmazni téged. Ez szinte biztos. Arról nem is beszélve, hogy te egy képzett szánhúzó kutyáról beszélsz. Ilyet Magyarországon szerinted hol szerzel és mennyibe kerül? Vagy a saját kutyádat képeznéd ki erre? Hogyan és szerinted mennyi idő alatt?

Azokban a városokban mekkora a népsűrűség, ahol ezt láttad?

Illetve rendőr is esetleg kötekedhet, mivel pl bicajt tilos állattal húzatni. Ez nyilván vita tárgya, mivel nem bicajról van szó, de súrolja a határt. Hogy fékezel hatékonyan, ha közben a kutya húz téged?

Szerintem csak veszélyes lenne számodra, a gyalogos számára, illetve a kutya számára is. Ételt szállítani pedig szerintem semmiképp nem lehetne így. Poénnak egyszer elmegy, de Budapesten ez szerintem hosszú távon nem kivitelezhető.

2021. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tartana sokáig ez a mutatvány
2021. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
hamar bünti lenne állatkínzásért.
2021. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, őrültseg lenne. Vegyél egy lovat!
2021. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Tök mindegy, óvodásokat sehova nem vesznek fel.
2021. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg A járdán/sétányon is közlekedhetek,kikerülve a gyalogosokat, népszerűsítve az ilyen közlekedési formát."


Nem. A kresz ismeri az "állati erővel vont jármű" fogalmát, és nem éppen kedvező szabályok vonatkoznak rá.

2021. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!