Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akkor most előzhetek így,...

Akkor most előzhetek így, vagy nem?(Kresz)

Figyelt kérdés
Az online tananyagban azt írták, hogy csak akkor szabályos az előzés, ha az "előzni tilos" tábla előtt be tudom fejezni. Be is húztam ezt az opciót kettő modulzáró teszt kérdésnél is, és mindkettőnél hibásnak írta. Most akkor szabályos ha csak a tábla után tudom befejezni, vagy nem? Előre is köszi.

2021. dec. 19. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt a kérdésben valami beforgatós dolog? :D
2021. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem szabályos. Nem volt egyéb tényező a kérdésben, ami felett elsiklott a tekinteted?
2021. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dzsoki ***** válasza:
5%
Igazuk volt.Elkezdened nem szabad a tábla hatálya előtt.Nem maradhatsz a menetirány bal oldalán,tehát vissza kell térned.Másképpen,a tábla után befejezett előzéssel,balesetet előzöl meg.Ugyanis,az sokkal balesetveszélyesebb,ha a táblát látva,lassítasz és visszaállsz az előzendő kocsi mögé.
2021. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, az stimmel, feltételezem, hogy volt valami kis részlet még a kérdésben, ami miatt máshogy kell válaszolni
2021. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pontos kérdést és a pontos válaszokat idézd be, addig nem tudjuk mit rontottál el. Jelenleg annyit tudunk, hogy volt valamilyen kérdés, amire szerinted jót válaszoltál és szerinted neked van igazad, mégsem fogadta el a program.
2021. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!