Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valaki a 20 km-es táblánál...

Ha valaki a 20 km-es táblánál 25-tel fut, azt megbűnteti a rendőr?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 17:59
1 2
 11/18 anonim válasza:
Jármű vagy? XD
2010. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
JÁRkálok az úton!
2010. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

08:56!

ha a kerékpárosokra vonatkozik a kresz akkor miért nem kell nekik kreszvizsgát tenni a kerékpározáshoz? ez a kettő nem fér össze

2010. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

a bicajra is vonatkozik a kresz, attól, hogy nem kell vizsgát tenni, bár sztem kéne, és nem elképzelhetetlen, hogy 10-20 éven belül kitalálják

pl. legutóbbi kresz-módosításkor lett bevezetve, hogy az egyirányú utcában mehetnek széllel szemben, kivéve, ha tábla tiltja, és az is a kresz, és a bicajosnak be kell tartani, ha pl. főútvonalon ki van téve a tábla, hogy lassúgépjármű, állati erővel hajtott jármű, és bicajos nem mehet tajta


ezenkívül a "fut" szót a kérdésben én úgy értelmeztem, hogy az autó megy a 20-as táblánál 25-tel, nem? nem ember saját lábán fut...? nem?

2010. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

de ha a biciklis nem tudja mit jelent az adott tábla akkor se lehet felelősségre vonni mert neki nincs kresz vizsgája akkor honnan kéne tudnia?

egyébként én mielőbb bevezetném a kreszvizsgát nekik is.

2010. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
haveromat már büntették meg gyorshajtásért biciklivel...szóval tapasztalatból mondom...
2010. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A bringáról annyit még, h csak akkor mehetsz egyirányún szembe ha tábla engedi, és tudnod kell a KRESZt, ha szükséges, menj el tanfolyamra önerőből (hacsak nincs jogsid)
2010. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:D :D ez jó :D ezen már én is gondolkoztam :D
2010. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!