Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogsi nélkül ellenőriztek de...

Jogsi nélkül ellenőriztek de nem én vezettem, utólag lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés

Szisztok, volt ma egy érdekes szituáció, a bátyám és én és a kislányom, párom , bementünk a városba. A bátyám véletlenül tilosban parkolt, a bátyám elment fodrászhoz stb. Kb 2órára én közbe mentem vissza az autóhoz a kabátért mert fáztam, kinyitottam az autót (tesóm ideadta hogy ha bevasaroltam akkor betudjak pakolni) . De a rendőrök ott áltak, és már jöttek oda, személyi,lakcímkártya, forgalmi és jogsit kértek. Mondom nem én vezettem az autót, (ami persze az én nevemen van, mivel pénteken forgalmi vizsgám van és már rég megvettem magamnak ezt az autót) .

De ők persze nem hittek nekem, mondták hogy biztos én vezettem az autót, ne hazudjak stb. Mondom nem én vezettem ide is hivom a tesómat bizonyítani, aztan mondták hogy idehivhatok barkit ugyse fogják letudni nyomozni hogy én vezettem e de hogy biztos en vezettem az autót. Végül elengedtek annyival hogy “most te győztél de legközelebb mi fogunk”.

A kérdésem az hogy a rendszám alapján megtudhatják az adataimat, és nem csinálhatnak semmit utólag? Hiszen nem is én vezettem, csak rám fogták.

Ne szidjatok ha lehet. Persze rá 20percre jött tesóm aki elparkolt az autóval, csak levágták a haját.



2022. jan. 11. 19:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
ez a meses sántít
2022. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit meseszagú a történet, főleg ezzel a "most te győztél...." kitétellel. Ilyet rendőr nem mond!
2022. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, bizonyítaniuk kellene hogy te vezettél.
2022. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
1-es: ugyanabban a percben ugyanazt! :-DDD
2022. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
be van kapcsolva a kamerád onnan tudtam hogy mit írsz
2022. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Elég gyenge mese volt.
2022. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ez nem mese, nem vicc, megtörtént velem kb 4órája Salgótarjánba.

Most miért találnék ki egy ilyentörténetet ha semmi igazság alapja?

2022. jan. 11. 19:51
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet, hogy kamurendőrök voltak...??


Ilyen nem mond egy zsaru, hogy ne hazudj, meg hasonlók... Hivatali nyelven társalognak.

2022. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja, gyenge sztori. Egyébként ha bármi bünti van és nem te vezetted a saját autódat akkor nyilatkoztok, hogy X. Y. volt (ha vállalja természetesen) és onnét az ő sara.
2022. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Azt te tudod, miért találsz ki kamu történeteket.


Rendőr ilyet nem fog mondani, hogy "te győztél".

Nem fogja azt sem bizonygatni, hogy ki vezetett.


A rendőr elkéri az adataidat, személyi, jogosítvány, forgalmit és megbírságol.


Ha odajön a tesód, ás vállalja, hogy ő vezetett,akkor megbírságolja őt.


Ennyi a történet.

2022. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!