Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegyek valamit a 80 éves...

Tegyek valamit a 80 éves bácsi miatt, hogy ne vezessen?

Figyelt kérdés

A szomszéd úgy sétál, hogy ahova megy a fia fogja vagy a falnak támaszkodik. A szemközti szomszédban lakik és látom, hogy a fia betámogatja az autóba és az öreg vezet, amikor járni sem tud. Már szóltam neki, azt mondta törődjek a magam dolgával. A másik szomszéd azt mondta neki, menjen kórházba, de azt sem akar. Azon gondolkozom hány embert veszélyeztet az utakon...

Nem iszik, soha nem ivott, most vagy COVID-os vagy agyvérzéses, nem vagyok orvos, de iszonyat rosszul néz ki, más hót részegnek nézné.


2022. jan. 17. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
880 évesen senki nem nézne ki jól.
2022. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Bocs, megremegett a kezem a 8-ason, csak 80.

Különben Noé jól nézett ki még 880 évesen ;))

2022. jan. 17. 12:05
 3/17 A kérdező kommentje:

A Teremtés könyve szerint 950 évig élt, amit az Újszövetség is megemlít.

Született: kb. i. e. 2948; Mezopotámia‎

Halála: kb. i. e. 1998

2022. jan. 17. 12:06
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Igaza van a szomszédnak, törődj a magad dolgával.

Lehet téged is megnézne valaki és ránézésre eltiltana az autó vezetéstől, mit szólnál hozzá.

2022. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es és ha veled találkozik az úton és vétlen voltál, meghaltál?
2022. jan. 17. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet hogy csak a lábával van probléma? Olyan ismerősöm nekem is van, hogy menni alig tud a térdei miatt, viszont az elméje teljesen tiszta és vezetni is jól tud.
2022. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még egy hónapja ugrált mint a bakkecske. Most zihál, remeg a teste is, a fejét sem tudja egyenesen tartani. Nem láttál még totál részeg embert?
2022. jan. 17. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem eddig volt részeg és most józan, és jelentkeznek az elvonási tünetek.
2022. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
#6 Nem az elméjével vezet autót, szerencsére vagy sem, még nem tart ott a technológia. Ha baja van a lábával, akkor ne vezessen.
2022. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

"Nem az elméjével vezet autót"


De igen, azzal is. Látja a forgalmat, értelmezi a helyzetet, eldönti hogyan reagál, és a kezeivel, lábaival összehangoltan ennek érdekében mozgatja az autót.

Tudod ki az, aki nem az elméjével vezet? A részeg lovaskocsis a bakon. Mert a lovak maguktól is elballagnak az úton.

2022. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!