Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy nyugdíjas, botos, idős...

Egy nyugdíjas, botos, idős bácsi kisétált az autó elé a tilosban, és elütöttük. (bővebben lent) mi az illem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy nyugdíjas, botos, idős bácsi kisétált az autó elé a tilosban, és elütöttük. Sajnos nem élte túl. Kb 90 éves volt, Nem a zebrán ment át, ráadásul a zebra is piros lett volna. A hibás egyértelműen Ő volt. Ilyenkor illik felkeresni a családot? A Temetésre elmenni? A rendőrség nem adott információt a bácsiról, de én találtam címet, telefonszámot... továbbá, a biztosító is azt mondta, hogy ÉN keressem fel a családot, hogy volt-e biztosítása a bácsinak (80 ezres kár lett az autóban? Azért nem mindegy, mert babát várunk, és minden forint számít. (egy hete történt a beleset) Fikázódó, beszólós hozzászólásokból nem kérek, köszi!

2014. jún. 2. 06:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
hát ha az a 80 forint számít annyira, akkor keresd fel, de készülj fel, h téged fognak hibáztatni, és nem lesznek barátságosak, megértőek, sőt.....
2014. jún. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel őket,legfeljebb elzavarnak,de ha normálisak inkább értékelni fogják,hogy odamész és részvétet nyilvánítasz.Ha bolondok,akkor meg otthagyod őket és kész.
2014. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Irj egy részvétlevelet,de a biztositást felejtsd el ekkora tételről kicsit visszás a szitu.Nem elég hogy véletlenül meghalt a bácsi de hogy még 80k-t behajtatni rajtuk a kocsi miatt gáz.Forditott helyzetben mit tennél ha te apukádat ütötték volna el?Elküldenéd öket a búsba tuti...
2014. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Inkabb ügyvéddel írass egy levelet.
2014. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

Elütöttél egy embert, aki meghalt, és ezek után még képes lennél pénzt behajtani a családján???

Azt hiszem itt nem illem kérdésről van szó...

Persze, keresd csak fel a családot.

Aztán majd ha megszületik a gyereked és úgy 3 évesen véletlen kiszalad az úttestre, ahol a szabályosan közlekedő autós halálra gázolja, akkor el ne felejtsd megkérdezni a szerencsétlen sofőrt, hogy keletkezett-e kár az autójában!

2014. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:09-es: nem 80, hanem 80-EZER FT-ról van szó, tanulj meg figyelmesen olvasni.


De ettöl függetlenül nem szórakoznék ezzel, mert a meghlat bácsi után a biztosító eleve nem fizet, mert nincs ügyfele.

2014. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

szerintem zsákutca, én nem látok esélyt rá, hogy a család ebben segíteni fog, de lehet a bácsinak biztosítás se volt


gazdálkodjátok ki a pénzt valahogy, és ne menjetek bele ebbe a kínos szituba, mert felesleges

2014. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
34%

Egy nagyon lassan mozgó bácsi nemigen szokott hirtelen kilépni az autó elé. Hogyan történt, s mennyivel mentetek?

Részvéttáviratot küldjetek, de pénzt ne akarjatok sem a családtól, sem a biztosítótól. Akkor sem, ha a vizsgálat eredménye szerint sem terhel semmi felelősség.

2014. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Részvétet nyilváníthatsz, bár jobb ha inkább levélben, de pénzt ne kérj.
2014. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Őszödi Ferenc ***** válasza:
7%
Megölsz egy embert, és még követelőznél is a gyászoló családon. Nem vagy te fideszes?
2014. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!