Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A BMW tulajdonosok miért...

A BMW tulajdonosok miért hiszik, hogy rájuk máshogyan vonatkozik a KRESZ?

Figyelt kérdés

Számtalan példát tudnék mondani.A lényeg az,hogy a sok milliós autóval vezetési tudást nem adnak...A legrosszabb az apuci pici fia a segge alá nyomott bömbivel.

Ha volt már hasonló élményetek írjátok le a véleményetekkel légyszi.


Az én legfrissebb esetem,hogy balra kanyarodásnál (amikor kitettem az indexet és szabályosan behúzódtam középre) ő is kitette az indexet és jött volna mellém balról...Nem lett belőle gubanc,mert visszahúztam jobbra a kocsit,de ekkorra ő is rájött,hogy ez így nem lesz jó.Végülis beengedett,de kicsit éreztem hogy azért is meg akarta mutatni,hogy ő a nagyobb.Ezt onnan gondolom,hogy ő is ott fordult le ahol én,csak valamiért hamarabb akarta.


2010. szept. 9. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Sokat lehetett ebből érteni... Na mindegy

A lényeg hogy nem mind ilyen de a legtöbb azért mert eléggé elterjesztették hogy a BMW-vel menők járnak, holott semmivel sem jobb kocsi mint a többi, sőt én pont hogy ki nem állhatom, de nem a tulajok miatt hanem mert nem az én stílusom. Maradok a Volvo-nál

2010. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
irigy vagy
2010. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a taxisok is ezt gondolják.
2010. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt tapasztalom nap, mint nap, hogy (márkától függetlenül) tizenéves kis hülyék megkapják a sokmillás autót, és azt hiszik övék a világ. Ha valaki megdolgozik, egy pár százezres ELSŐ autóért, aztán az évek során lesz pénze drágábbra is, az általában normális. Nekem legutóbb az volt, hogy mentem főúton egyenesen, a "nagyember" szemben előttem kanyarodott volna (persze elsöbbséget meg nem adva), én jól odaléptem a "csak" 200.000 Ft-os autómmal, hát látni kellett volna a döbbenetet az arcán!
2010. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Audisok meg a mercisek is úgy gondolják hogy rájuk nem vonatkozik a kresz.
2010. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Tanulóként az első két dolog, amit megtanultam: nekem mindenki elsőbbséget ad, és nekem minden BMW-nek valamint Mercedesnek elsőbbséget kell adnom. Ez abból adódott, hogy rögtön az első órámon, amikor örültem, hogy 30-cal repesztek, ledudált egy az útról (fekete Merci terepjáró).


Mondjuk ez inkább panasz kategória, nem igazán kérdés. ;)

2010. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Ne hagyjátok magatokat! Ettől még bunkóbbak és magabiztosabbak lesznek. Ja, és e sorok olvasása közben (gondolom közülük is járnak ezen oldalon) dagad a májuk, hogy ők a világ közepei! Ez olyan mintha a TV-ben hallaná a bankrabló, hogy a rendőrség tehetetlen. Ez csak olaj a tűzre!
2010. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de nem bunkóságból mondom,de akkor tudod meg mikor lesz Bmw-d addig úgyse.

De nem értem egyesek miért háborodnak fel az "apuci kicsifia segge alá nyomott" autóval,szerintem ha van pénzük és megtehetik miért is ne legyen kocsija miért is ne járjon kocsival akár egy BMW-vel,ha neked is lenne sok milliárdod akkor szerintem te is ugyanúgy járnál BMW-vel stb......

"AZ EMBEREK CSUPÁN FÉLTÉKENYEK,HA VALAKI VISZI IS VALAMIRE"

2010. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó BMW-ben ülni a legjobb!

Kényelmes,biztonságos és szép autók!

Látom amikor lopva sasolgatják a lámpánál,azt is észreveszem ki az aki irigy,ki az aki elismerő pillantást tesz.Igazából egyik sem érdekel...22 év BMW használat immunisá tett.

Nálam a BMW szerelem...,ahogy másnál a Suzuki vagy a Honda.Senkit nem szólok le,hogy milyen autóval közlekedik...sokan szívesen átülnének bömösbe... nagyon sokan..

Minden márkánál található hülye...csak valahogy a BMW,Merci,Audi irritálóbb egyeseknek mint egy Suzuki...:) Mosolygok amikor a hülyegyerek a lámpánál beáll mellém a kis 100 lovas autójával...,hagyom hadd menjen...,soha nem fogom megérteni őket...nem is akarom.

Mindenki olyan kocsit vesz amilyen az igénye és amit a pénztárcája lehetővé tesz.

Két dolog zavar...valóban sok "gazdag apuka idétlen kölke" Bömösben,Audiban,Merciben.. feszeng,látom mit művelnek az utakon..(ahogy a Hondás,Suzukis,Alfás stb. hülyéket is) a második, sajnos a pénzesebb cigó csürhe is előszeretettel veszi ezt a 3 márkát...


Tanuljon meg mindenki tisztességesen vezetni és közlekedni az irigység rossz tanácsadó!

2010. szept. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
22:46 Teljesen más dimenzióban vagy! Itt senki nem azt írta, hogy baj ha viszed valamire! Ha TE viszed valamire! Amikor a szülők veszik meg, az nem a TE munkád gyümölcse. Másik: Az a baj, hogy a kisbabák nem tudnak vezetni, csak felvágnak! Itt szerintem azzal senkinek nincs kifogása, ha valaki egy sokmilliós autóval NORMÁLISAN közlekedik.
2010. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!