Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szécsény és Ipolytarnóc...

Szécsény és Ipolytarnóc között jó a közbiztonság a vonatokon, vannak többen vagy csak néhány balhésabb ember van rajta?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kevés az utas, rossz és jó emberből is kimondottan kevés akad a vonatokon. De igazából az egy szem motorkocsin nem nagyon érné meg balhézni senkinek, mert szem előtt lenne.
2022. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%

Engem támadtak már meg ott. Roma fesztiválra utaztak a résztvevők...

Lassan már nem is lesz vonat, olyan hiány van dolgozóból.

2022. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
életveszély.
2022. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Baromság, többször utaztam arra, alig lézengtek páran a vonaton. Ne hülyítsètek màr a kérdezőt...
2022. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Párszor utaztál arra? Nahát. Én minden nap.
2022. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Én csak hetente 2x néha 3x, már lassan 8-éve, eddig olyan 20x ért atrocitás 2x ugyan attól az "embertől" ezenfelül néha szem/fül tanúja voltam mikor egyes kisebbségiek hangosan közösülésre kérték fel a nem kisebbségi utasok 1-1 tagját.


Úgyhogy végül is ha szeretsz kisebbségiekkel közösülni, vagy van fölös százezred odaadni akkor nem olyan veszélyes :)

2022. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont szép tájakon megy keresztül, igaz?
2022. febr. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!