Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire számíthat egy ilyen...

Mire számíthat egy ilyen vezető? Többi lent

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömet 2x elkaptak ittas vezetéssel, kamionozik, mind a kétszer szemelygepkocsival kaptak el az elmúlt 3-4 évben, 1. Az alkohol szint fölött járt jóval, akkor 1 évre bevontak a b jogosítványát, a kamionra megmaradt, most alkoholszintet épphogy atlepve lett elkapva, ugye vissza esőnek számít, ilyenkor mire lehet számítani, leginkább az lenne a fontos hogy a kamionos jogsija megmaradjon mert az a munkája és nem szeretne elvesziteni

2022. márc. 14. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én azonnal elvenném neki mindkettőt. Aki részegen ül autóba arra nem bíznék egy több tíztonnás monstrumot. És esélyes hogy most el is fogják neki venni mindkettőt és majd jó pénzért teheti le újból. Aztán ha harmadszorra is elkapják érvényesítik a három csapás elvét és hátralevő életében sétálhat.
2022. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez így igaz egyébként, viszont munkakozben normálisan végzi a munkáját, mikor dolgozik nem iszik, szabadnapokon "lazit" én tudom hogy ez nem mentség meg semmi, amúgy 30 éve megvan mindkét jogsija és egy hiba pontja, se balesete nem volt
2022. márc. 14. 10:37
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Egy kamionhoz viszont felelősség kell. Aki ittasan vezet az viszont felelőtlen. Azt sem csodálnám ha a munkáltatója kitenné a cégtől mondván hogy ittas sofőr nem kell
2022. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Ismerősöd, mi? ;)

Egyszerű a megoldás: amikor "lazítasz", akkor utána ne vezess.

2022. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Pár hónapja még te voltál az kérdező, nem az egyik ismerősöd.
2022. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Papa nekem nincs kamionra jogsim, sima b jogsim van, de biztos ismerhetsz 😅
2022. márc. 14. 11:14
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Amikor kamionoztam, a piszológus oktatása szerint a balesetmentes vezetés nem csak a kamionoson múlik, hanem az összes körülötte mozgó járművön, gyalogoson..tehát ha valakinek megvan az egymillió km, annak zöme a szerencsének köszönhető, és nem annak, hogy józan, vagy baromira ismeri a kreszt..



Ezt tanusíthatom


Ennek az ismerősödnek már be kellett volna vonni amjogsiját..még targoncát sem vezethessen...sőt..segédmotort se.

2022. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt kB én is így látom hiába ismerősöm de én is ellenzem az ilyet, csak sajnálom hogy nem tanult 1. Esetbol
2022. márc. 14. 11:17
 9/13 anonim válasza:

Itt nem a jogsi a kérdéses. Az ismerősöd alkoholista. Tudja, hogy mennie kell dolgozni, és ennek ellenére nem bírja ki, hogy ne igyon előző éjszaka. Mert ha hajnalban, reggel még mutat a szonda, akkor nem este 6kor ivott meg egy sört utoljára pl.


Nem a jogsija miatt kell aggódnia, hanem azért, hogy 50+-san meghal, mert a szíve, vagy a mája feladja. Ha tovább bírja, akkor elveszít mindent és mindenkit a függősége miatt. El fordulnak tőle az emberek. Az alkoholizmus lassú öngyilkosság. Ennyi erővel mindegy ha megöli magát most.


Ha normálisan akar élni, sürgősen keressen addiktológust.

2022. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a 2. Elveszitette, nem tudom mit tudnék vele kezdeni, nem vallja magát alkesznak, én meg nem mondom meg hogy mi
2022. márc. 14. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!