Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapestiek, ti mennyire...

Budapestiek, ti mennyire vagytok figyelmesek és toleránsak, ha pld. éppen egy szlovák rendszámú autó halad előttetek?

Figyelt kérdés

Igazából arra vagyok kiváncsi, hogy minden külföldi autóval szemben figyelmesek és toleránsak az emberek az úton, vagy országa válogatja?

Van olyan köztetek hogy szinte alig várod hogy milyen apró hibát vét és már nyomod is rá a dudát?👅



2022. márc. 22. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam dudálni senkire, aki nem kifejezetten agresszív vadbarom.

Viszont a toleráns és figyelmes jelzőket sem használnám, inkább mondjuk úgy, hogy óvatosabb vagyok a külföldi rendszámú autókkal. (Nagyobb követési távolság stb.)

2022. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd azt nézd meg, amikor a szlovák rendszámú autót letolja egy osztrák rendszámú kisbusz, ami török vendégmunkásokat szállít.

Sajnos Magyarországon (nem csak Budapesten) elég rossz a közlekedési morál.

Tisztelt a kivételnek.

2022. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem figyelem a rendszámokat, max. néha észreveszem, hogy jé, egy kirgiz kamion vagy piréz tahó van a közelemben. De nem a rendszám határozza meg a viszonyulásomat, hanem az, hogy hogyan mozgatja a kocsit az úton: a bizonytalanságnak sokszor elég jól észrevehető jelei vannak.
2022. márc. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem nèzem a rendszámot. Próbálok toleráns lenni, de nem minden áron. De márkát sem nèzem hogy audi, bmw vagy lada, kamion vagy busz....
2022. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vahyok.

Dudálás: nem fekszem rá a dudára. Legutót egy autósnak nyitva maradt a tanksapka. Ráduddantottam, ablak le, elmondtam neki, ès megoldotta. (lámpánál állva)

2022. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem játszok forgalomiránytó rendőrt. Más tolakodása se idegesít, miatta pár percet veszítek, emiatt felesleges.
2022. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam dudálni, csak tényleg nagyon extrém esetben. Évente egyszer. Az idei pont ma megvolt.

Egyébként meg ugyanolyan toleráns vagyok rendszámtól függetlenül

2022. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Külföldi rendszámos autók nagyon együttműködőek, nem lehet beléjük kötni.

Bár olyat valamiért láttam többször, hogy német rendszámos autókkal szívóznak.

2022. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapból figyelmes és toleráns vagyk, de ha én védem ki a balesetet amit okozott volna, akkor kapja a dudát.

Meg ha befurakszik elém a lámpánál, aztán meg nem kepes elindulni mert a telefonját nyomkodja

2022. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni a szituációt, hogy valaki vezetés közben azt figyeli milyen rendszámú az előtte levő autó és várja a pillanatot, hogy na majd ő jól ledudálhatja. Vezetés közben nem koncentrálok az előttemlevő rendszámtáblájára...Ha valaki hülye akkor ledudálom és nem érdekel milyen nemzetiségű
2022. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!