Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van mostanában annyi...

Miért van mostanában annyi bombariadó repülőgépeken?

Figyelt kérdés

Például ma is, egy Belgrád-Moszkva repülőjáraton volt fals bombariadó. És nem egyedi eset, az elmúlt pár hétben egy csomó ilyen volt.

Mi ennek az oka? Kinek és mi célja hogy bombariadót jelentsen egy repülőgépre?



2022. ápr. 8. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki tesztelni akarja a légvédelmet. Ezek tipikusan arra mennek rá, hogy felmérjék mennyi idő alatt reagálnak és ki lehet-e játszani valahogy a rendszert. Tehát hiába false riasztás, nagyon komolyan kell venni így is.
2022. ápr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Az oroszokat divat most utálni, jellegzetesen liberális gondolkodásmód. A szerbek pedig támogatják az oroszokat, ezért őket is jól meg kell büntetni a felfogásuk szerint. Ugyanaz, mint hogy hallgattassuk el a jobboldali médiát szigorúan a szólásszabadság nevében.
2022. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
2-eske, én példaul meglehetősen liberális vagyok, mégsem utálom az oroszokat. Putyint és haverjait gyűlölöm, de az oroszokat nem. Szóval valami nem egészen stimmel a teóriáddal, amiben próbálod a világot egy kétpólusú, jók-rosszak típusú helyként láttatni, csak ezzel kůrvára átvered önmagadat.
2022. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feketeruhasember ***** válasza:
0%

"2-eske, én példaul meglehetősen liberális vagyok, mégsem utálom az oroszokat. Putyint és haverjait gyűlölöm, de az oroszokat nem. Szóval valami nem egészen stimmel a teóriáddal, amiben próbálod a világot egy kétpólusú, jók-rosszak típusú helyként láttatni, csak ezzel kůrvára átvered önmagadat."


Ervelési hiba a saját magad szubjektív meggyőződéséből levezetni az egészet.

2022. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!