Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szoktatok akkor csinálni,...

Mit szoktatok akkor csinálni, ha nektek van elsőbbségetek és mégsem adják meg hosszú időn keresztül?

Figyelt kérdés

Nemrég lett meg a jogsim, és nem igazán tudom, hogy ilyenkor mit kellene csinálni. Tegnap mentem városban egy úton, ahol van egy T kereszteződés. Én egyenesen mentem, jobbról csatlakozott be egy másik út, ahol elsőbbségadás kötelező tábla volt ki. Nem tudom miért, de egymás után vagy 50 autó jött onnan. Lehet valahonnan oda terelték be őket. Mikor odaértem, akkor egy autós állt félig kijőve onnan. Ő kijött, gondoltam, hogy akkor én meg megyek utána egyenesen. De nem tudtam, mert megindult az egész sor. Egymás között kb. 1,5 méter távolságot tartottak, így nem tudtam tovább haladni. Meg-meg állt a sor, mert az utcán pár 100 méterrel odébb van egy másik kereszteződés ahol el kell fordulni jobbra vagy balra. Úgy a 10. autó után meguntam, dudáltam párat és közelebb gurultam hozzájuk, de semmit nem értem el vele. Kb. a 20. autó után tudtam tovább menni, addig egymás seggében haladva csorogtak ki az utcából.

Ilyenkor mit kellene tenni?



2022. ápr. 11. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha lesz gyakorlatod akkor meg tudod majd oldani.

Akár a sógoromat hallanám.

Állandóan annyi sztorit tud , ahhoz képest hogy nincs gyakorlata és egyszer kimegy a tescóba egy héten.

De mindíg hasonlókat kell hallgatni.

Mindenki szemét , agresszív és őt akarja mindenki leszoritani és betart neki az összes autós.

2022. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg hihető, hogy NPC módjára félszáz autó jött ki onnan fittyet hányva mindenre... Linkeld be a kereszteződést, mert érdekel hol volt ez.
2022. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krwkco ***** válasza:
88%

Ha kezdő vagy, jobb ha megvárod, amíg valaki elsőbbséget ad.

A haladóbb és némileg türelmetlen vezetők ilyenkor jelezni szokták, hogy tudják hogy elsőbbségük van és élni is fognak vele. Annyira előretolják az autójuk orrát, hogy a másik csak nehezen tudjon elmenni mellette. Akkor ha nem is az első, de a második kocsi a sorban rádöbben, hogy mi a szitu és megáll.

2022. ápr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Mész. Ilyenkor én a zippzar elvét követem egyet engedek egyet nem.

Mivel ha veled ütközik O lesz a hibás te szabod meg hogy mi történjen.

2022. ápr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
cool story bro
2022. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Több évtizedes jogosítvánnyal sem tudok elképzelni olyat, hogy állok egy kereszteződésben, de nem tudok haladni a magasabb rendű úton, mert "vagy 50 autó" bejön elém az elsőbbségadás tábla ellenére.


Valami hihetőbb sztorit is írhatnál............ ;)

2022. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Hogy ne lehetne. Dugó van jonnek a mellékutcabol. O megáll és nem megy elore, ráutaló magatartást tanúsít hogy beenged mindenkit . Lazán megoldható.
2022. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha jó a kuplung èrzèked, araszopj ki. így veszèlyhelyzetben meg tudsz àllni, a hibàs nem te leszel, de kicsikarod azt az elsőbsèget. egyszer jöttek belèm, magyaràzott a csaj, hogy mi az hogy kimegyek elè.... kàr hogy jobbkèz szabàly miatt nekem volt elsőbsègem....
2022. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!