Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valaki elkoveti azt a...

Ha valaki elkoveti azt a hibat, hogy a sorompolezaras kozben, a jelzes ellenere rahajt a sinekre, miert hagyja ott az autojat? Miert nem megy neki a soromponak es tori le azt?

Figyelt kérdés
En ugy tudom hogy ezek tobbnyire gyenge muanyagbol vannak, tehat kvazi le lehet oket torni ilyen esetben. Vagy rosszul tudom?

2022. ápr. 16. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Félti az autóját nehogy egy karcolás is legyen rajta. Majd a vonat kivasalja az biztos jobb lesz neki.
2022. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Teljes sorompó már csak kevés helyen van. Beragadni sem lehet.

De volt olyan is hazánkban, hogy a sineken ragadt a kocsi valami hiba miatt. Vezetője kiszált, körbenézett, majd visszaült. Alighanem arra gondolt, higy a másik vágányon jött a vonat. De ez helytelen vágányon érkezett, vágányzár miatt.

2022. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Akinek annyi az esze az nem tud ilyenre gondolni, korlátolt IQ-ja van.
2022. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"tobbnyire gyenge muanyagbol vannak, tehat kvazi le lehet oket torni ilyen esetben. Vagy rosszul tudom?"

Jól tudod, az új csapórudak tényleg műanyagból vannak, a fehér-piros része. A hajtóműhöz kapcsolódó szürke villás rész fém. De az is egy úgynevezett törőcsavarral van felfogatva ami pont azért van, hogy gyenge behatás ellenére is eltörjön és a csapórudat el lehessen takarítani az útból. (a javítása is kb annyi, hogy tesznek bele egy másik törőcsavart)

Tessék nekimenni ha nagy a baj! Inkább karcolja meg a motorháztatőt meg az A oszlopot minthogy ott dögölj meg az átjáróban! De gyorsan kell dönteni, mert a vonat elég hamar odaér!

Persze ha csak a fél utat éri át a cspórúd, akkor érdemes inkább kikerülni! :DDDD

2022. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Mit kell kikerülni? Ha már a síneken vagy, nincs előtted fizikai akadály.
2022. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon szépen köszönöm a lepontozást. De tényleg, árulátok már el nekem, félsorompót miért kellene összetörnöm, mint előttem írják? A nincs mondkét oldalon. Ha a sínejen vagyok, akkor már csak mögöttem van.
2022. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, kik pontoztak le, talán miskolciak, és ismerik ez a helyet :)

[link]

Igaz, most már ott felüljárót építenek, de a lényege az volt, hogy jobbról-balról volt csapórúd, lezárva a teljes utat.

2022. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Azért nagyokos, mert rengeteg olyan hely van ahol nem férsz ki, mert vagy teljes csapórúd van, vagy mindkét oldalon van 1-1 félsorompó. Vagy egyszerűen csak nincs elég hely.

Tudod rinyagép nem csak az a világ amerre te jársz. Létezik más is a világon azon kivül amit látsz. Fura mi?

Ja és a Föld sem lapos! Badabumm!!

2022. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
A nagyokos beírásom a negyediknek szól.
2022. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Ilyennek nem szabadna lennie.
2022. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!