Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebből lehet valami baj?

Ebből lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma Pesten kicsit ramentem az egyik padkara. Fent akadt az autóm de le tudtam szedni egy kis hátra kormanyzassal. Viszont füstölt utána egy darabig de nem fulladt le meg semmi. Utana mentem vele még egy kört és nem irt ki semmit, ment rendesen. Ugye ettől nem lesz baja? Egy audi a3as autorol van szó, lent van az alja de nem annyira. Alá néztem de en nem lattam semmit amitől baja lehetne. De ha valaki aki ért is hozzá megirna azt megkoszonnem. Mar dolgozok és majd délután tudom csak megnezni de amikor bezártam akkor nem nézett ki mintha baja lenne, és nem irt ki semmit, szóval csak nem, nem?

2022. máj. 13. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az autó melyik része akadt fent? És hol, mi füstölt?
2022. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
alá kell nézni
2022. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha padkára futástól füstölt, akkor az elég súlyos lehet.
2022. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem világít semmi hibajelzés? Egyik ismerősöm már járt úgy - pont egy A3-assal - hogy leverte az olajteknőt aztán lábon haza ment 20 km-re. Otthon meg csak annyit mondott hogy "valami piros" világít a műszerfalon meg gyenge a kocsi.
2022. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az eleje de csak egy nagyon picit és csak az egyik első kereke, csak egy nagyon nagyon minimális szinten füstölt utána már nem. Nem, nem világított semmi ezért mentem vele még egy kört, hogy megnezzem. Teljesen jól ment, nem irt ki semmit. Délben van ebedszunetem akkor tudok lemenni és megnezni. Alá néztem de en nem értek a műszaki dolgokhoz ezert nem láttam semmi furat hogy csopogne vagy bármi. Egyszer már mentem fel padkara, akkor a barátom szedte le hátra kormanyzassal mert nekem nem ment de most nem volt annyira súlyos mert elsőre lejott.


Remelem nem lesz semmi baj, ha nem ir ki semmit az jo nem?

2022. máj. 13. 09:36
 6/17 anonim ***** válasza:
A keréken mi füstölt? Ott semmi nem tud füstölni.
2022. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
"ha nem ir ki semmit az jo nem?" nem, alá kell nézni, nincs más mód
2022. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor majd megkerek valakit aki ért hozzá, köszi!
2022. máj. 13. 10:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért füstölt mert kitapostad a lelkét hogy átjuss a padkán?
2022. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az is lehet, eléggé megijedtem hogy ott maradok megint és autó mentőt kell hívnom vagy bármi. Azóta megneztem nem csopogott és jól megy de azért megnezetem majd azzal aki ért hozzá persze
2022. máj. 13. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!