Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebből lehet valami baj?

Ebből lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma Pesten kicsit ramentem az egyik padkara. Fent akadt az autóm de le tudtam szedni egy kis hátra kormanyzassal. Viszont füstölt utána egy darabig de nem fulladt le meg semmi. Utana mentem vele még egy kört és nem irt ki semmit, ment rendesen. Ugye ettől nem lesz baja? Egy audi a3as autorol van szó, lent van az alja de nem annyira. Alá néztem de en nem lattam semmit amitől baja lehetne. De ha valaki aki ért is hozzá megirna azt megkoszonnem. Mar dolgozok és majd délután tudom csak megnezni de amikor bezártam akkor nem nézett ki mintha baja lenne, és nem irt ki semmit, szóval csak nem, nem?

2022. máj. 13. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is max leégetted a kuplungot és az füstölt.
2022. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 krwkco ***** válasza:
100%

#9

"Nem azért füstölt mert kitapostad a lelkét hogy átjuss a padkán?"

Szerintem ez a megoldás.

Ahogy átlósan volt alátámasztva az autó, az egyik hajtott kerék alig érintkezett a talajjal és kipörgött. És vagy a felkavart por látszott füstnek vagy a gumi felszíne felhevült és egy kicsit füstölt, mint az F1-ben gyakran látható a helyben megfordulásnál. De inkább a porrra gondolnék.

És ami a jó hír: ezek egyike sem jelent motorkárosodást, sőt valószínűleg semmi kárt sem.

2022. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon örülök ennek☺️ köszönöm szépen nektek az értelmes ez normális válaszokat ❤️
2022. máj. 13. 12:49
 14/17 A kérdező kommentje:
Es*
2022. máj. 13. 12:49
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, amúgy a "hátra kormányzás" az mi a bánatot jelent? Én eddig még csak balra meg jobbra tudtam kormányozni...
2022. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MGéza ***** válasza:
100%
#15: Gondolom rükverc, padkáról le, út irányába.
2022. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen igen így
2022. máj. 14. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!